موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/107215 :کد

رئیس هیات کشتی چرداول

تیم ایلام برسکوی نخست مسابقات کشتی نوجوانان ایستاد

  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۰
تعداد بازدید : ۳۳۷   
 تحلیل ایران -تیم ایلام برسکوی نخست مسابقات کشتی نوجوانان ایستاد

رئیس هیات کشتی چرداول با اشاره به برگزاری مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان استان ایلام به میزبانی سرابله گفت: تیم کشتی نوجوانان ایلام در هر ۲ رشته آزاد و فرنگی قهرمان شد.

رئیس هیات کشتی چرداول با اشاره به برگزاری مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان استان ایلام به میزبانی سرابله گفت: تیم کشتی نوجوانان ایلام در هر 2 رشته آزاد و فرنگی قهرمان شد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛شاپور دانشپور اظهار کرد: این مسابقات با حضور 10 تیم از شهرهای ایلام، مهران، ایوان، ملکشاهی، سیروان، چرداول، بدره، دره شهر، دهلران و آبدانان در 2 رشته آزاد و فرنگی در سالن ورزشی سرابله برگزار شد.

 

وی افزود: در رشته آزاد مسابقات با شرکت 80 کشتی گیر از هشت شهرستان در قالب 11 تیم و در 10 وزن پس از چهار دوره و انجام 96 مسابقه تیم ایلام قهرمان شد و چرداول و ایوان به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

دانشپور یادآور شد: در این دوره یوسف میرزایی از دهلران بعنوان فنی ترین کشتی گیر معرفی شد و تیم چرداول نیز کاپ اخلاق مسابقات را کسب کرد.

 

رئیس هیات کشتی چرداول تاکید کرد: در رشته فرنگی نیز 70 کشتی گیر از هفت شهرستان و در قالب 9 تیم در 10 وزن پس از چهار دوره و انجام 54 مسابقه تیم های ایلام، دره شهر و آبدانان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند

 

وی اضافه کرد: تیم کشتی شهرستان چرداول نیز در این مسابقات توانست 2 سهمیه از سهمیه های تیم استان ایلام جهت شرکت در مسابقات کشوری را از آن خود کند.

 

وی گفت: شهرستان چرداول دارای ظرفیت های بسیار بالایی در رشته های مختلف ورزشی بخصوص کشتی است و افتخار آفرینی ورزشکاران این رشته در سطح استانی و ملی با وجود کمبود امکانات بیانگر جدیت، علاقمندی، عزم راسخ و اراده قوی مربیان و ورزشکاران کشتی در این شهرستان است.

 

به گزاش تحلیل ایران، این دوره رقابت ها بعنوان یک رویداد مهم استانی با شرکت بیش از 150 کشتی گیر در سطح بالایی برای اولین بار در شهرستان چرداول برگزار شد.

                               

مسابقات     کشتی     قهرمانی     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :