موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترددزوار

a/107216 :کد

شاکرمی گفت؛

زائران فاقد روادیدازمرز به استان های مبداء خود فرستاده شدند

  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : ۱۶۹   
 تحلیل ایران -زائران فاقد روادیدازمرز به استان های مبداء خود فرستاده شدند

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت امیرالمومنین (ع) ایلام در مورد زائران بدون روادید و گذرنامه گفت: زائران فاقد مجوز عبور از مرز به استان های مبداء خود فرستاده شدند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت امیرالمومنین (ع) ایلام در مورد زائران بدون روادید و گذرنامه گفت: زائران فاقد مجوز عبور از مرز به استان های مبداء خود فرستاده شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛سرهنگ جمال شاکرمی اظهار کرد: به علت اینکه عراق از طرف مرز مهران ظرفیت پذیرش زائران را ندارد و مرز را یک طرفه و برای خروج زائران به سمت عراق مسدود کرده است زائران به سمت خوزستان انتقال داده می شوند.

 

وی افزود: برای زائران فاقد وسیله نقلیه که خواستار سفر به عتبات عالیات هستند وسایل نقلیه به تعداد کافی برای حمل و نقل آنها به سمت مرزهای چذابه و خوزستان فراهم شده است.

 

شاکرمی یادآور شد: مینی بوس و و اتوبوس های مستقر در مرز مهران شب گذشته زائران را به صورت رایگان به سمت خوزستان جابجا کردند ولی از امروز حمل و نقل زائران به سمت چذابه و شلمچه با اخذ بهای مصوب انجام می گیرد.

 

وی در مورد زائران بدون روادید و گذرنامه هم گفت: زائران فاقد مجوز عبور از مرز هم به استان های مبداء خود فرستاده شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران، بر اساس اعلام مسئولان استان ایلام بیش از یک میلیون نفر از مرز مهران تردد کرده اند این مرز بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا انتخاب اول زائران اربعین است.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار دارد.

                               

زائران     روادید     مرزمهران     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :