موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترددخودرو

a/107217 :کد

رئیس پلیس راهور ناجا گفت؛

خودروها از مسیر ملکشاهی به سمت مهران حرکت کنند

  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۹
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -خودروها از مسیر ملکشاهی به سمت مهران حرکت کنند

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: خودروهای عازم مهران از مسیر ملکشاهی به سمت مهران تردد می کنند و این اعمال محدودیت ها تا زمان بازگشت زائران ادامه دارد.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: خودروهای عازم مهران از مسیر ملکشاهی به سمت مهران تردد می کنند و این اعمال محدودیت ها تا زمان بازگشت زائران ادامه دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛سردار تقی مهری افزود:با توجه به حجم گسترده ورود زائران به کشور از طریق مرز مهران محور مهران به ایلام با وجود یک طرفه شدن اما باز هم با ترافیک سنگین همراه است.

 

وی یادآور شد: ایجاد این محدودیت ها به علت جلوگیری از گره های ترافیکی در مسیر مهران - ایلام است چرا که این جاده کم عرض است و جوابگوی حجم زیاد خودروها نیست.

 

مهری به رانندگان توصیه کرد: با توجه به اینکه مسیر ملکشاهی کوهستانی، پرپیچ و خم است برای جلوگیری از حوادث احتمالی باید مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

*** زیرساخت های جاده ایلام جوابگوی حجم زیاد خودروهای زائران نیست
رئیس پلیس راه کشور نیز گفت: هم اکنون شرایط در شهرمهران عادی و روان بوده اما محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی این استان به خاطر موج برگشت زائران در حال اعمال است.

 

سردار محمدحسین حمیدی افزود: 80 هزار خودرو در پارکینگ ها و معابر شهر مهران پارک شده اند که با بازگشت زائران از عراق خروج این تعداد خودرو باعث ایجاد ترافیک سنگین در محورهای استان ایلام می شود.

 

وی یادآور شد: خروج این تعداد خودرو با توجه به اینکه زیرساخت های جاده ای استان ایلام جوابگوی این تعداد خودرو نیست موجب بروز مشکلات جاده ای و عبور و مرور می شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، بر اساس اعلام مسئولان استان ایلام بیش از یک میلیون نفر از مرز مهران تردد کرده اند این مرز بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا انتخاب اول زائران اربعین است.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار دارد.

                               

تردد     خودرو     ملکشاهی     مهران     ایلام    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :