موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استعفا

a/107296 :کد

رئیس شورای اسلامی شهر آبدانان

شهردارآبدانان از سمت خود استعفا داد

  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۸
تعداد بازدید : ۱۳۵   
 تحلیل ایران -شهردارآبدانان از سمت خود استعفا داد

رئیس شورای اسلامی شهر آبدانان از موافقت اکثریت اعضای شورا با استعفای علی پورساعدی شهردار فعلی این شهر خبر داد.

رئیس شورای اسلامی شهر آبدانان از موافقت اکثریت اعضای شورا با استعفای علی پورساعدی شهردار فعلی این شهر خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛اکبر قاسمی اظهار کرد: موضوع استیضاح شهردار آبدانان از چند ماه پیش توسط چهار نفر از اعضای هفت نفره شورای اسلامی شهر آبدانان در دست پیگیری بود ولی با مخالفت سه عضو دیگر شورا به نتیجه نمی رسید.

 

وی افزود: با توجه به اختلاف نظر و دیدگاه های مخالفان در خصوص ماندن و یا رفتن شهردار و نا هماهنگی و اختلال در روند انجام خدمات به شهروندان، شهردار شامگاه جمعه استعفای خود را بصورت کتبی به شورای شهر تسلیم کرد که در جلسه ای مورد موافقت اکثریت اعضا قرار گرفت.

 

رئیش شورای شهر آبدانان تاکید کرد: پس از قبول استعفای شهردار فعلی، اعضای شورای اسلامی شهر آبدانان حجت مرادخانی از کارکنان شهرداری را بعنوان سرپرست شهرداری تا زمان انتخاب شهردار جدید، معرفی کردند.

 

شهردار مستعفی آبدانان نیز در خصوص علت استعفایش از سمت شهردار به خبرنگار ایرنا گفت: 2 دستگی و اختلاف نظر اعضای شورای شهر مهمترین علت این تصمیم است.

 

علی پور ساعدی افزود: از چند ماه پیش تاکنون اختلاف نظر شدید شورای شهر و مخالفت های مکرر برخی اعضا با برنامه های کاری و اقدام های اجرایی شهرداری، ادامه کا را با مشکل روبرو کرد لذا بخاطر جلوگیری از هر گونه بی نظمی و خلل در ارائه خدمات به شهروندان استعفای خود را به شورای شهر تقدیم کردم که مورد پذیرش هم قرار گرفت.

 

علی پورساعدی مهرماه سال 93 با رای اکثریت شورای اسلامی بعنوان شهردار شهر 30 هزار نفری آبدانان انتخاب شده بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :