موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پارکینگ

a/107297 :کد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

افزایش ۳۰ درصدی پارک خودرو درمهران

  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۳
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -افزایش ۳۰ درصدی پارک خودرو درمهران

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت:با بیان اینکه ۲۵۰ هکتار پارکینگ در مهران آماده سازی شده است، اظهار کرد: تعداد خودروهای پارک شده نسبت به اربعین سال گذشته ۳۰ درصد افزایش یافته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت:با بیان اینکه 250 هکتار پارکینگ در مهران آماده سازی شده است، اظهار کرد: تعداد خودروهای پارک شده نسبت به اربعین سال گذشته 30 درصد افزایش یافته است.

 

به گزارش تحلیل ایران؛شاپور پولادی از آمادگی کامل استان ایلام برای بازگشت زائران اربعین از مرز مهران خبر داد و اضافه کرد: از ساعت هشت صبح روز گذشته (جمعه 28 آبان ماه) تا هشت صبح امروز (شنبه 29 آبان ماه) با استفاده از یک هزار و 100 دستگاه اتوبوس برون شهری 50 هزار زائر از مرز مهران به نقاط مختلف کشور انتقال داده شدند.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام تاکید کرد: 400 دستگاه اتوبوس دیگر نیز در پایانه مسافری برکت مهران آماده است که در صورت نیاز بکارگیری خواهد شد.

 

پولادی اضافه کرد: ظرفیت اسکان 50 هزار نفر در هر شبانه روز در شهرستان مهران فراهم است.

 

به گزارش تحلیل ایران، بر اساس اعلام مسئولان استان ایلام بیش از یک میلیون نفر از مرز مهران خارج شده و حدود 350 هزار نفر نیز وارد شده اند، این مرز بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا انتخاب اول زائران اربعین است.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار دارد.

                               

پارک     خودرو     افزایش     مرزمهران     ایلام    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :