موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ستادگمشدگان

a/107300 :کد

رئیس اداره بهزیستی مهران گفت:

خانواده تنها یک زائرگمشده شناسایی نشده است

  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۴۶
تعداد بازدید : ۱۴۰   
 تحلیل ایران -خانواده تنها یک زائرگمشده شناسایی نشده است

رئیس اداره بهزیستی مهران گفت:زائران گمشده بین ۱۲ تا ۷۲سال سن داشتندکه تنهایک نفرازاین افرادکه سالمند است تاکنون خانواده اش شناسایی نشده بنابراین به مرکز نگهداری سالمندان بهزیستی تحویل داده شد.

رئیس اداره بهزیستی مهران گفت:زائران گمشده بین 12 تا 72سال سن داشتندکه تنهایک نفرازاین افرادکه سالمند است تاکنون خانواده اش شناسایی نشده بنابراین به مرکز نگهداری سالمندان بهزیستی تحویل داده شد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛ستار ناصری با اشاره به دایر شدن ستاد گمشدگان اربعین حسینی در مرز بین المللی مهران از 21 آبان افزود: در این ستاد کار ساماندهی و خدمات رسانی به زائران گمشده از سوی کارکنان بهزیستی و مددکاران انجام می شود.

 

ناصری از زائران خواست گزارش گمشده شدن همراهان خود را به شماره 123 اطلاع دهند تا عملیات جستجو و شناسایی این افراد توسط کارکنان این ستاد در کوتاهترین زمان ممکن انجام گیرد.

 

رئیس اداره بهزیستی مهران یادآور شد: زائران در صورت گم شدن به این ستاد تحویل می شوند و از طریق کارکنان و مددکاران بهزیستی مستقر در این ستاد کار شناسایی و پیگیری برای تحویل شان به خانواده ها صورت می گیرد.

 

وی همچنین از استقرار تیم توانبخشی در پایانه مرزی مهران شامل فیزیوتراپ، کارشناس رابط ناشنوایان و روانشناس با هدف ارائه خدمات رایگان به زائران و جامعه هدف خبر داد.

 

ناصری افزود: خدمات دهی به زائران اربعین حسینی نیز از سوی بهزیستی همگام با سایر دستگاه های اجرایی استان از 20 آبان آغاز شده و تا بعد از اربعین حسینی و بازگشت زائران ادامه دارد.

 

 بر اساس اعلام مسئولان استان ایلام بیش از یک میلیون نفر از مرز مهران خارج شده و حدود 350 هزار نفر نیز وارد شده اند، این مرز بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا انتخاب اول زائران اربعین است.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار دارد.

                               

زائر     گمشده     مرزمهران     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :