موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تصادف

a/107306 :کد

رئیس پلیس راه شباب گفت؛

هیچ تصادفی درمسیرحمیل-شباب اتفاق نیفتاده است

  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۵:۱۲
تعداد بازدید : ۱۶۵   
 تحلیل ایران -هیچ تصادفی درمسیرحمیل-شباب اتفاق نیفتاده است

رئیس پلیس راه شباب درچرداول گفت: از زمان ورود زائرین به ایلام (۱۰ روز پیش) تاکنون ازمسیرحمیل - شباب بعنوان دروازه ورودی و کلیدی عتبات عالیات در استان هیچگونه تصادف منجر به جرح و یافوت نداشته‌ایم.

رئیس پلیس راه شباب درچرداول گفت: از زمان ورود زائرین به ایلام (10 روز پیش) تاکنون ازمسیرحمیل - شباب بعنوان دروازه ورودی و کلیدی عتبات عالیات در استان هیچگونه تصادف منجر به جرح و یافوت نداشته‌ایم.

 

به گزارش تحلیل ایران؛سروان ایرج مظفری اظهار کرد: جاده ایلام به سمت حمیل در محدوده شهر شباب با ترافیک سنگین ولی روان مواجه است و با حضور اکیب های پلیس راه در 2 حوزه سیروان و چرداول تردد وسایل نقلیه با کنترل و هدایت پلیس در حال انجام است.

 

وی افزود: از زمان ورود زائرین به ایلام (10 روز پیش) تاکنون از مسیر حمیل - شباب بعنوان دروازه ورودی و کلیدی عتبات عالیات در استان ایلام هیچگونه تصادف منجر به جرح و یا فوت نداشته‌ایم.

 

سروان مظفری یادآور شد: از رانندگان می خواهیم با آرامش و صبوری و رعایت قوانین و مقررات و با سرعت مجاز و دقت کافی رانندگی کرده و به فرامین پلیس در طول مسیر توجه کنند.

 

رئیس پلیس راه شباب در چرداول تاکید کرد: از دلایل اصلی تصادفات جاده ای واژگونی بدلیل خستگی و خواب آلودگی و همچنین سبقت غیر مجاز است که تقاضا داریم رانندگان برای پیشگیری از وقوع حوادث، استراحت کافی داشته باشند.

 

بر اساس اعلام مسئولان استان ایلام بیش از یک میلیون نفر از مرز مهران خارج شده و حدود 350 هزار نفر نیز وارد شده اند، این مرز بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا انتخاب اول زائران اربعین است.

 

هم اکنون موج ورود زائران به کشور از طریق مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام آغاز شده است.

 

شهرستان 67 هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در 35 کیلومتری ایلام قرار دارد.

                               

تصادف     حمیل     شباب     زوار     ایلام    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :