موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پارکینگ

a/107396 :کد

شهردار مهران گفت:

ماشین های پارک شده شهرمهران به پارکینگ هامنتقل شدند

  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۱۵۶   
 تحلیل ایران -ماشین های پارک شده شهرمهران به پارکینگ هامنتقل شدند

شهردارمهران اظهار کرد: با هماهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی تعدادی از ماشین های پارک شده درداخل شهرباجرثقیل به توقفگاه غیر رسمی شهرمنتقل شدند.

شهردارمهران اظهار کرد: با هماهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی تعدادی از ماشین های پارک شده درداخل شهرباجرثقیل به توقفگاه غیر رسمی شهرمنتقل شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛صادق فتاحی با بیان اینکه این خودروها با رعایت موارد ایمنی و حفظ سلامت خودرو به پارکینگ غیر رسمی منتقل می شوند، افزود: بنرهایی برای اطلاع صاحبان خودورها در سطح شهر نصب شده تا پس از برگشت از محل دقیق پارک خودروایشان اطلاع یابند.

 

فتاحی یادآور شد: با خروج تدریجی خودروها از شهر مهران و خالی شدن شهر از خودرو های زائران، 200 نفر از نیروهای خدمات شهری شهرداری با استفاده از 15 دستگاه تانکر آب اقدام به شست و شو و پاکیزه کردن شهر می کنند.

 

وی با بیان اینکه 15 دستگاه خودرو آتش نشان هم در نقاط مختلف مهران جانمایی شده اند، تاکید کرد: هر چند که تا این لحظه هیچ حادثه ناگواری رخ نداده است.

 

 در اربعین امسال بیش از یک میلیون زائر مسیر ایلام - مهران - عراق را بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا برای تردد انتخاب کردند.

 

هم اکنون موج بازگشت زائران از کشور عراق در پایانه مرزی مهران در حال انجام است.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار گرفته که در حالت عادی دارای حدود پنج هزار خودرو در این شهرستان وجود دارد.

 

هم اکنون 130 هزار خودرو در توقفگاه های دولتی و خصوصی شهر مهران پارک شده است.

                               

پارکینگ     ماشین     زوار     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :