موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بسیج

a/107428 :کد

نوروزی گفت؛

هفته بسیج درایلام با ۷۳ برنامه

  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۲
تعداد بازدید : ۱۲۲   
 تحلیل ایران -هفته بسیج درایلام با ۷۳ برنامه

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: ۷۳ برنامه محوری با حضور رده های اقشاری بسیج در این استان همزمان با آغاز هفته بسیج برگزار می شود.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: 73 برنامه محوری با حضور رده های اقشاری بسیج در این استان همزمان با آغاز هفته بسیج برگزار می شود.

 

به گزارش تحلیل ایران؛سرهنگ دوم پاسدار رضا نوروزی اظهار کرد: این برنامه ها با حضور اقشار مختلف بسیج در نواحی مختلف استان و با هدف تبیین شعائر فرهنگ والای بسیج در استان ایلام اجرا می شود.

 

وی افزود: شعار امسال این هفته 'بسیج انقلابی و خدمت گذار' است که روز یکشنبه 30 آبان در نخستین روز با عنوان بسیج، پژواک ندای زینب (س)، نمایشگاه عکس بسیج با موضوعیت اربعین در نواحی ایلام و دهلران، خطبه خوانی حضرت زینب (س) برگزار شد.

 

سرهنگ نوروزی یادآور شد: از مهمترین برنامه های محوری دومین روز هفته بسیج با عنوان بسیج انقلابی گری و ظلم ستیزی، حضور نخبگان بسیج در مدارس برای سخنرانی و تبیین گفتمان انقلاب گری برای دانش آموزان، سومین روز با عنوان بسیج دانشجو و طلبه و انقلابی گری و پیشرفت اجرای جشنواره های علمی در دانشگاه ها و مدارس علمیه و نخبگان سیاسی و فرهنگی بسیج در حوزه ها و دانشگاه ها است.

 

وی گفت: در چهارمین روز از هفته بسیج با عنوان انقلابی گری و کارآفرینی نمایشگاه قطب های صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی، مشاروه وسیع به جوانان با حضور کارآفرینان بسیجی برگزار می شود و در پنجمین روز هم با عنوان بسیج انقلابی گری و ایثار برنامه های غبارروبی مزار شهدا و آبروی محله انجام می شود.

 

سرهنگ نوروزی تاکید کرد: در ششمین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج انقلابی گری و اقتدار جهانی نیز بسیجیان بصورت سازمان یافته در نماز جمعه شرکت می کنند و در آخرین روز از هفته بسیج نیز با عنوان بسیج انقلابی گری، مبارزه با فساد و اشرافی گری نمایشگاه حمایتی مبارزه با اشرافی گری و فساد در ایلام برگزار می شود.

 

از 30 آبان تا 6 آذر بنام هفته گرامیداشت بسیج نامگذاری شده است.

                               

هفته     بسیج     ایلام            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :