موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی هلال احمر

a/107502 :کد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام

خدمت رسانی به۲۱هزار زائر توسط هلال احمر

  دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۸
تعداد بازدید : ۱۲۰   
 تحلیل ایران -خدمت رسانی به۲۱هزار زائر توسط هلال احمر

مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام تعدادزائران مجروح که به مراکزدرمانی اعزام شده اندرا ۲۰۲نفر اعلام کردویادآورشد:دراین مدت ۲۱هزار و ۳۰۷زائردرمسیرهای منتهی به مهران ازخدمات درمانی این جمعیت برخوردار شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام تعدادزائران مجروح که به مراکزدرمانی اعزام شده اندرا 202نفر اعلام کردویادآورشد:دراین مدت 21هزار و 307زائردرمسیرهای منتهی به مهران ازخدمات درمانی این جمعیت برخوردار شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛محمد سلیمانی اظهار کرد: این افراد در اردوگاه ایجاد شده در مرز و مدارس، مساجد، اماکن ورزشی و پایگاه جمعیت هلال احمر شهر مهران اسکان یافتند.


به گفته وی در این مدت همچنین از یک هزار و 16 زائر پایانه مرزی مهران آزمایش فشار خون و قند خون رایگان گرفته شده است.


وی ادامه داد: از بیستم آبان ماه سال جاری تا یکشنبه شب به 40 حادثه رانندگی زائران اربعین حسینی در جاده های منتهی به مرز بین المللی مهران امداد رسانی شده است.


مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام اضافه کرد: امداد رسانی این جمعیت از طریق 23 پایگاه و سه فروند بالگرد با بکارگیری 200 امدادگر، 40دستگاه آمبولانس ، 10دستگاه خودرو ست نجات و هشت دستگاه موتور آمبولانس در حال انجام است.


به گفته سلیمانی، خدمات رسانی جمعیت هلال احمر در ایام اربعین امسال به زائران از 20 آبان آغاز و تا 10 روز بعد از اربعین حسینی نیز ادامه دارد.


بر اساس اعلام مسئولان استان ایلام تاکنون بیش از یک میلیون نفر از مرز مهران خارج شده و تاکنون 450 هزار زائر نیز وارد کشور شده اند.


مرز مهران بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا انتخاب اول زائران اربعین است.


مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار دارد.

                               

خدمات     هلال احمر     زوار     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :