موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بسیج

a/107567 :کد

- فرمانده سپاه ناحیه ایلام گفت:

خدمت رسانی۵۰۰نیروی بسیجی به زوار اربعین

  دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ — ۱۸:۱۹
تعداد بازدید : ۱۳۷   
 تحلیل ایران -خدمت رسانی۵۰۰نیروی بسیجی به زوار اربعین

فرمانده سپاه ناحیه ایلام گفت: ۵۰۰نیروی بسیجی در خصوص حمل، تخلیه وجابجایی ملزومات مورد نیاز برای پخت غذا و سایر اقلام خوراکی به جهت توزیع بین زائران فعالیت می کنند.

 فرمانده سپاه ناحیه ایلام گفت: 500نیروی بسیجی در خصوص حمل، تخلیه وجابجایی ملزومات مورد نیاز برای پخت غذا و سایر اقلام خوراکی به جهت توزیع بین زائران فعالیت می کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛سرهنگ قدرت الله کریمیان یادآور شد:یک هزار و 800 نیروی مردمی و بسیجی در پخت و توزیع غذا برای زائران و 600 خودروی سازمانی نیز برای حمل و جابجایی غذاها مشارکت دارند.

 

وی در مورد اسکان زائران هم افزود: 50 هزار زائر در اماکن از قبل تعیین شده در شهرستان ایلام در 10 روز اخیر اسکان داده شده اند و با توجه به برودت هوا امکانات گرمایشی نیز در این مکان ها تعبیه شده است.

 

به گفته فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ایلام، هشت هزار تخته پتو در محل اسکان زائران شامل مساجد، حسینیه ها، تکایا، ورزشگاه های ورزشی توزیع شده است.

 

وی اضافه کرد: به علت محدودیت های ترافیکی اعمال شده در میدان قرآن شهر ایلام، زائران اسکان داده شده در شهرستان در مقایسه با سال گذشته کاهش یافت اما با این وجود سپاه با همکاری دیگر دستگاه ها آمادگی اسکان و خدمات رسانی به زائران را دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :