موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/107569 :کد

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

وضعیت ترافیک جاده ها از مهران تا شباب

  دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ — ۱۸:۲۵
تعداد بازدید : ۱۴۰   
 تحلیل ایران -وضعیت ترافیک جاده ها از مهران تا شباب

بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در برخی مقاطع مسیر مواصلاتی ایلام به مهران به علت موج برگشت زائران از کربلا، دارای ترافیک نیمه سنگین است.

بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در برخی مقاطع مسیر مواصلاتی ایلام به مهران به علت موج برگشت زائران از کربلا، دارای ترافیک نیمه سنگین است.

 

به گزارش تحلیل ایران؛شهرهای مرزی ایران از جمله ایلام در مسیر ایلام - سه راهی کارخانه سیمان (سرابله) از وضعیت ترافیکی نیمه سنگین با میانگین سرعت 81 کیلومتر در ساعت با میانگین تردد 253 خودرو در ساعت برخوردار است.

 

همچنین مسیر صالح آباد (مهران) به ایلام دارای وضعیت ترافیکی نیمه سنگین بوده و از میانگین تردد 235 خودرو در ساعت با سرعت 81 کیلومتر برخوردار است.

 

مسیر سرابله – سه ‌راهی شباب نیز با میانگین تردد 357 خودرو در ساعت با میانگین سرعت 51 کیلومتر در ساعت یکی دیگر از مسیرهای پرتردد در ایلام است.

 

مسیر مهران - صالح آباد نیز با تردد 268 خودرو در ساعت با میانگین سرعت 58 کیلومتر برساعت از وضعیف ترافیکی نیمه سنگین برخوردار است.

 

هم اکنون به منظور سهولت در تردد زائران به مرکز کشور مسیر مهران به ایلام از سمت گذرگاه

مرزی یک طرفه شده است.

 

همچنین با توجه به موج بازگشت زائرین از کربلای معلی و تردد زیاد خودروها در مسیر ایلام - شباب - حمیل در کرمانشاه این مسیر هم اکنون یک طرفه شده و فقط تردد از سمت ایلام آزاد است.

 

مسیر ایلام - ملکشاهی - مهران بعنوان مسیر جایگزین برای رسیدن به مهران پیش بینی شده است.

                               

افزایش ترافیک     جاده     مهران     شباب     ایلام    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :