موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی زیرساخت

a/107570 :کد

تولیت آستان قدس رضوی گفت؛

مسئولان ازهم اکنون درتوسعه زیرساخت ها اهتمام داشته باشند

  دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ — ۱۸:۳۵
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -مسئولان ازهم اکنون درتوسعه زیرساخت ها اهتمام داشته باشند

تولیت آستان قدس رضوی گفت:شوق زیادمردم درراهپیمایی اربعین امسال خارج ازپیش بینی مسئولان بودوبه علت اینکه این شرکت همه ساله افزایش می یابدمسئولان ازهم اکنون درتوسعه زیرساخت ها اهتمام داشته باشند.

تولیت آستان قدس رضوی گفت:شوق زیادمردم درراهپیمایی اربعین امسال خارج ازپیش بینی مسئولان بودوبه علت اینکه این شرکت همه ساله افزایش می یابدمسئولان ازهم اکنون درتوسعه زیرساخت ها اهتمام داشته باشند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی روز دوشنبه در حاشیه دیدار با استاندار ایلام اظهار کرد: شور،شوق و شعور حسینی مردم ولایی ایران اسلامی برای حضور در آیین های اربعین هر سال بیشتر از سال های پیش است و لازمه این حضور گسترده توسعه زیرساخت ها بویژه در استان ایلام است.

 

وی افزود: هر چند تاکنون کارهای خوبی در زمینه تسهیل حضور زائران اربعین در این استان انجام گرفته ولی باید کارهای زیاد دیگری انجام گیرد چرا که بین فعالیت های انجام گرفته و اقدام هایی که باید انجام شود با توجه به حضور گسترده مردم فاصله زیادی وجود دارد.

 

وی ضمن تقدیر و قدردانی از دولت، مسئولان و مردم استان ایلام برای خدمات رسانی مطلوب به زائران حسینی یادآور شد: همه تلاش خدمتگذاران ارائه خدمات مطلوب و مناسب است که در این عرصه سربلند و موفق بیرون آمده اند.

 

تولیت آستان قدس رضوی اضافه کرد: اربعین اکنون به یک نماد و نمود ایستادگی، استکبار و دشمن ستیزی و دشمن شناسی تبدیل شده و این امر بیانگر و نمایش دهنده اتحاد امت اسلامی و موجب امیدواری دوستداران انقلاب و پابندی هر چه بیشتر آنها به ارزش های اسلامی و باعث یاس و نامیدی دشمنان است.

 

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی یکشنبه شب پس از شرکت در آیین پیاده روی اربعین در کربلای معلی از طریق مرز بین اللملی مهران وارد استان ایلام شد و از موکب آستان قدس رضوی در پایانه مرزی مهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی به زائران قرار گرفت.


                               

توسعه     زیرساخت     تردد     زوار     ایلام    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :