موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی وقف کردن

a/107571 :کد

اداره کل اوقاف امور خیریه ایلام

برگزاری سومین همایش وقف و رسانه در استان

  دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ — ۱۸:۳۹
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -برگزاری سومین همایش وقف و رسانه در استان

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف امور خیریه ایلام از برگزاری سومین همایش وقف و رسانه در مرکز این استان همزمان با دهه وقف خبر داد.

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف امور خیریه ایلام از برگزاری سومین همایش وقف و رسانه در مرکز این استان همزمان با دهه وقف خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛حمدالله دارابی افزود: این همایش با هدف تجلیل از رسانه های فعال در حوزه فعالیت های این اداره کل همزمان با دهه وقف (7 تا 16 آذر) در ایلام برگزار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: خبرنگاران خبرگزاری ها، مطبوعات و سایت های خبری و صدا و سیما آثار خود را در بخش های خبر، گزارش، مقاله اعم از تصویری و متنی به دبیرخانه این همایش واقع در این اداره کل ارسال کنند.

 

دارابی اظهار کرد: رسانه هایی که بیشترین اخبار و فعالیت ها را با موضوع وقف، بقاع متبرکه و سایر فعالیت های این اداره کل در طول یکسال گذشته منتشر کرده باشند در این آیین مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

 

مسئول روابط عمومی اوقاف و امور خیریه ایلام هدف از برگزاری این آیین را بزرگداشت هفته وقف و ترویج این سنت حسنه و تشویق خبرنگاران رسانه ها به تولید و انتشار اخبار و فعالیت های حوزه وقف اعلام کرد.

 

دارابی از خبرنگاران رسانه های استان ایلام خواست آثار خود را تا ششم آذرماه به دبیرخانه

همایش ارسال کنند.

 

دهه آخر ماه صفر بعنوان دهه بزرگداشت وقف نامگذاری شده است.

 

منبع:ایرنا

                               

همایش وقف     رسانه     ایلام            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :