موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی گاز رسانی

a/107634 :کد

مدیرعامل شرکت گازایلام؛

گازمناطق قطع شده استان تا ظهرامروز وصل می شود

  ﺳﻪشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۴
تعداد بازدید : ۱۳۸   
 تحلیل ایران -گازمناطق قطع شده استان تا ظهرامروز وصل می شود

مدیرعامل شرکت گازایلام گفت:گازنقاط مهم وحساس همچون ادارات،نانوایی ها،خوابگاه ها،جایگاه اسکان زائران،مساجدوصل شدو ۴۰۰نیروی شرکت گازبا مراجعه به درب منازل ومناطقی دچارقطعی گازراتاساعتی دیگروصل می کنند.

مدیرعامل شرکت گازایلام گفت:گازنقاط مهم وحساس همچون ادارات،نانوایی ها،خوابگاه ها،جایگاه اسکان زائران،مساجدوصل شدو 400نیروی شرکت گازبا مراجعه به درب منازل ومناطقی دچارقطعی گازراتاساعتی دیگروصل می کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛روح الله نوریان در خصوص علت قطعی گاز برخی نقاط شهر ایلام اظهار کرد: سنسور قطع اتوماتیک لوله شبکه انتقال گاز از مسیر اسلام آباد به ایلام دچار اختلال شده بود که همین امر باعث شد از ساعت چهار صبح گاز40 تا 50 درصد مشترکان با قطعی گاز مواجه شوند.

 

وی یادآور شد: در حال حاضر گاز در همه لوله های شبکه شهری در مدار است و تنها باید مردم رگلاتور گاز را وارد مدار کنند تا گاز آنها وصل شود.

 

وی تاکید کرد: با توجه به پراکنش خانه های فاقد گاز در سطح شهر هر کسی از شهروندان تمایل به تسریع در وصل گاز خود دارد می تواند با مراجعه به گاز ناحیه ایلام واقع در همسایگی بیمارستان کوثر آموزش لازم برای به مدار برگرداندن مدار را از طریق ماموران گاز ناحیه ایلام فرا گیرند.

 

وی گفت: با توجه به اینکه قطعی گاز در نقاط مختلف شهر ایلام پراکنده است برای تسریع در اتصال گاز این مناطق با تمام امکانات و بکارگیری نیروهای بسیج و هلال احمر در سریع ترین زمان ممکن گاز ایلام وصل می شود.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با توجه به اسکان موقت زائران در استان هم اضافه کرد: گاز محل اسکان زائران در استان بویژه مناطق سردسیر با هیچ گونه مشکل قطعی یا افت فشار مواجه نیست.

 

 از عصر دوشنبه گاز برخی نقاط شهر ایلام قطع شد و این موضوع با توجه به برودت هوا مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرد.

 

بلوار آزادی و خیابان های اطراف آن و خیابان‌های رسالت و بعثت و خیابان‌های اطراف آن در شهر ایلام از جمله مناطقی است که جریان گاز در آنها قطع شده است.

                               

وصل شدن     گازمنازل     ایلام            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :