موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/107682 :کد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان؛

وضعیت ترافیکی درجاده مهران عادی است

  ﺳﻪشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۲
تعداد بازدید : ۱۵۸   
 تحلیل ایران -وضعیت ترافیکی درجاده مهران عادی است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی ایلام گفت: ازخروج۹۰درصد خودروهای پارک شده درمهران خبرداد وگفت:درحال حاضر وضعیت ترافیکی و تردد خودروها در داخل شهر و مسیر خروجی مهران عادی است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی ایلام گفت: ازخروج 90درصد خودروهای پارک شده درمهران خبرداد وگفت:درحال حاضر وضعیت ترافیکی و تردد خودروها در داخل شهر و مسیر خروجی مهران عادی است.

 

به گزارش تحلیل ایران؛ سرهنگ نورالله خادم افزود: در حال حاضر تنها مسیر مهران به طرف ایلام برای سهولت خروج زائران یک طرفه است و محدودیت های ترافیکی در سطح استان اعمال می شود که لغو این محدودیت ها برای جلوگیری از حوادث و رویدادهای جاده ای به مردم اعلام می شود.

 

سرهنگ خادم یادآور شد: محدودیت ها و برنامه های ترافیکی اعمال شده در اربعین سال جاری به گفته مسئولان و زائران نسبت به سال های گذشته از کیفیت و عملکرد مطلوب تری برخوردار بود.

 

گذرگاه مرزی مهران بدلیل نزدیکی به عتبات عالیات از معابر پر تردد زائران ایرانی است به طوری که در ایام منتهی به اربعین حسینی امسال از 2 میلیون و 100 هزار زائر حدود یک میلیون نفر از این مرز به کربلا سفر کرده اند.

                               

ترافیک     عادی     مهران     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :