موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهدا

a/107684 :کد

گرامیداشت یاد شهیدان دفاع مقدس؛

امام جمعه ومسئولان دهلران به دیدارخانواده شهدا رفتند

  ﺳﻪشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۹
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -امام جمعه ومسئولان دهلران به دیدارخانواده شهدا رفتند

امام جمعه دهلران،، سید حسینعلی موسوی سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولان محلی روز سه شنبه با ۲ خانواده معظم شهید در دهلران به مناسبت هفته بسیج دیدار کردند.

امام جمعه دهلران،، سید حسینعلی موسوی سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولان محلی روز سه شنبه با 2 خانواده معظم شهید در دهلران به مناسبت هفته بسیج دیدار کردند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛امام جمعه دهلران،، سید حسینعلی موسوی سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولان محلی روز سه شنبه با 2 خانواده معظم شهید در دهلران به مناسبت هفته بسیج دیدار کردند.در این دیدار اظهار کرد: داشته های ما بر گرفته از خون مطهر شهدا و ایثار و از خود گذشتگی خانواده های معظم شهداست و بخاطر این خون های مطهر است که اسلام پابرجا و ماندگار است.

 

وی شهدا را چشم چراغ ملت دانست و افزود: شهادت عزت جاودانه است و خون شهید اسلام را حفظ کرده و همه باید قدردان شهدا و خانواده های آنان باشیم.

 

سرپرست فرمانداری دهلران نیز در این دیدار با تبریک هفته بسیج گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و پاسداشت مقام شامخ و ارزشمند شهدا افتخار بزرگی برای مسئولان است.

 

سید حسینعلی موسوی شهدا و جامعه ایثارگران را مایه افتخار و سربلندی نظام مقدس اسلامی و ملت دانست و افزود: خون شهدا و تداوم راه شهدا ضامن بقای نظام است و همه باید قدردان این نعمت باشیم که عزت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند.

 

وی جایگاه شهید و شهادت را در نظام اسلامی رفیع و ارزشمند دانست و یاداور شد: شهادت فوض عظیمی است که نصیب مردان مومن خدا می شود و خانواده های معظم شهدا نیز به این موهبت الهی راضی هستند.

 

سرپرست فرمانداری دهلران و امام جمعه این شهرستان و برخی از مسئولان محلی همزمان با دومین روز از هفته بسیج با خانواده شهیدان غلامحسین محمدی و حسن استرون دیدار و از آنان تجلیل کردند.

 

شهرستان دهلران در دوران دفاع مقدس از خطوط اصلی و مهم نبرد با باطل بود و در این راه 304 شهید، 980 جانباز و 47 آزاده سرافراز تقدیم نظام اسلامی کرده است.

30آبان تا 6 آذر بنام هفته گرامیداشت بسیج نامگذاری شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :