موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی گاز رسانی

a/107741 :کد

با تلاش ماموران شرکت گاز ایلام

گاز خانگی ۳۳هزار مشترک ایلامی وصل شد

  چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۵ — ۰۸:۴۲
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -گاز خانگی ۳۳هزار مشترک ایلامی وصل شد

رئیس روابط عمومی شرکت گاز ایلام ازاتصال مجددگازخانگی ۳۳هزارمشترک ایلامی خبردادوگفت : تاکنون گازبیش از ۹۸درصدمشترکان شهری ایلام که گاز منازلشان دچار قطعی شده بود توسط نیروهای این شرکت وصل شده است.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز ایلام ازاتصال مجددگازخانگی 33هزارمشترک ایلامی خبردادوگفت : تاکنون گازبیش از 98درصدمشترکان شهری ایلام که گاز منازلشان دچار قطعی شده بود توسط نیروهای این شرکت وصل شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران؛حجت الله منصوری در گفت وگو با خبرنگار ما  اظهار کرد:با تلاش نیروهای فنی این شرکت از ساعت 6صبح امروز مشکل قطعی  گاز این تعداد از مشترکان مرتفع شده است.
 

وی با اشاره به اینکه درحال حاضر فقط تعداد کمتر از  50مشترک مشکل قطعی گاز دارندگفت: به علت نقض فنی در ریگلاتور گاز این تعداد از مشترکین و زمان بر بودن تعمیر وتعویض آنها ، با تلاش ماموران فنی شرکت مشکل این تعداد از مشترکین نیز  تا ساعتی دیگر رفع  خواهد شد.

 
منصوری افزود: تمامی همکاران شرکت گاز استان ایلام بسیج شده اند که تا ساعاتی دیگر با مراجعه به منزل تعداد اندک باقی مانده ،مشکل قطعی گاز آنان را رفع نمایند.
 
 مسئول روابط عمومی گاز استان ادامه داد: همچنین صبح امروز به تعدادی از مشترکین نحوه برقراری اتصال وجریان گازخانگی درمدار ،آموزش لازم داده شد.
 
وی تاکید کرد:  با حضور تمام نیرو های شرکت گاز ایلام، روند خدمات رسانی برای اتصال کامل گازخانگی  همچنان ادامه دارد.
 
منصوری یاد آور شد: اختلال در سنسور قطع اتوماتیک لوله شبکه انتقال گاز مسیر اسلام آباد به ایلام باعث شد از ساعت چهار صبح امروز (سه شنبه دوم آذر)گازخانگی  حدود 40 تا 50 درصداز مشترکین ،معادل بیش از 33 هزار مشترک در نقاط مختلف شهر ایلام قطع شود.

                               

وصل شدن     گازخانگی     ایلام            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :