موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست وزش باد

a/107817 :کد

میهن پرست گفت؛

وزش باد تا دو روز دیگر ادامه دارد

  چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۷
تعداد بازدید : ۱۳۸   
 تحلیل ایران -وزش باد تا دو روز دیگر ادامه دارد

رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام گفت:وزش باددراین استان تا آخرهفته جاری همچنان ادامه داردولی ازروزجمعه بتدریج ازشدت ورزش باد کاسته می شود و هم اکنون سرعت وزش باد درایوان ۱۹.۵متربرثانیه است.

رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام گفت:وزش باددراین استان تا آخرهفته جاری همچنان ادامه داردولی ازروزجمعه بتدریج ازشدت ورزش باد کاسته می شود و هم اکنون سرعت وزش باد درایوان 19.5متربرثانیه است.

 

به گزارش تحلیل ایران؛مجتبی میهن پرست اظهار کرد: در چند روز گذشته تا دیروز وزش باد فقط در مناطق شمالی استان حاکم بود اما از امروز وزش باد در نقاط جنوبی استان نیز وجود دارد.

 

وی افزود: با توجه به اینکه جهت وزش باد از طرف شرق و جنوب شرق به سمت غرب و کشور عراق است بنابراین این جریان موجب بروز گرد و غبار در سطح استان نمی شود.

 

میهن پرست یادآور شد: البته در شهرستان دهلران هم اکنون وزش باد و گرد و خاک محلی در این شهرستان حکمفرماست و در یک ساعت گذشته شدت وزش باد در این شهرستان 11 و اکنون 9 متر برثانیه و در ساعت 6:30 صبح امروز نیز شدت باد در این شهرستان 10 متر در ثانیه گزارش شده است.

 

وی تاکید کرد: شدت وزش باد در ایلام در ساعت 6:30 صبح 9 و اکنون پنج متر بر ثانیه ثبت شده و در شهرستان آبدانان در یک ساعت گذشته 10 متر و اکنون شش متر برثانیه گزارش شده است.

 

از ابتدای هفته جاری نقاط مختلف استان ایلام شاهد وزش باد نسبتا شدید تا شدید بوده است که در پاره ای از موارد شدت وزش باد باعث سقوط بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر ایلام شد.

                               

وزش باد     سرعت     ایلام            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :