موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ستادگمشدگان

a/107880 :کد

رئیس اداره بهزیستی مهران؛

خانواده دو زائر هنوز شناسایی نشده اند

  پنجشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -خانواده دو زائر هنوز شناسایی نشده اند

رئیس اداره بهزیستی مهران گفت:۲ مورد از این گمشدگان به علت پیدا نکردن خانواده هایشان به مرکز سالمندان بهزیستی ایلام ارجاع شده و اکنون در این مرکز نگهداری می شوند.

رئیس اداره بهزیستی مهران گفت:2 مورد از این گمشدگان به علت پیدا نکردن خانواده هایشان به مرکز سالمندان بهزیستی ایلام ارجاع شده و اکنون در این مرکز نگهداری می شوند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛ستار ناصری  با بیان اینکه زائران گمشده ای که گزارش آنها به این ستاد اعلام شد بین 12 تا 72 سال سن داشتند، افزود: در این مدت 250 مورد خدمات توانبخشی نیز به زائران معلول و سالمندان ارائه شد و 51 مورد اشیای گمشده زائران نیز تحویل این ستاد شده است.

 

ناصری یادآور شد: از مجموع اشیای گمشده زائران که به این ستاد تحویل داده شد 9 مورد به صاحبان شان بازگردانده شد و مابقی که شامل شناسنامه، گذرنامه، کیف، ساک هستند در اداره بهزیستی مهران نگهداری می شوند.

 

وی با اشاره به دایر شدن ستاد گمشدگان اربعین حسینی در مرز بین المللی مهران از 21 آبان تاکید کرد: در این ستاد کار ساماندهی و خدمات رسانی به زائران گمشده از سوی کارکنان بهزیستی و مددکاران انجام شد.

 

به گفته ناصری، همچنین در این مدت تیم توانبخشی در پایانه مرزی مهران شامل فیزیوتراپ، کارشناس رابط ناشنوایان و روانشناس با هدف ارائه خدمات رایگان به زائران و جامعه هدف برپا شده است.

 

 در ایام منتهی به اربعین امسال بیش از یک میلیون زائر از طریق مرز مهران راهی عتبات عالیات شدند.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار دارد.

                               

گمشده     زائرین     مرزمهران     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :