موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اربعین

a/107923 :کد

مدیرکل بهزیستی ایلام؛

دهم آذرماه آخرین مهلت شرکت درجشنواره عکس مسیر سبز

  پنجشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۹
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -دهم آذرماه آخرین مهلت شرکت درجشنواره عکس مسیر سبز

مدیرکل بهزیستی ایلام گفت:مهلت ارسال اثر به نخستین جشنواره عکس مسیر سبز ویژه اربعین حسینی ابتدا تا پنجم آذر ماه جاری اعلام شده بود که به منظور شرکت هر چه بیشتر علاقه مندان تا ۱۰ آذرماه تمدید شده است.

 مدیرکل بهزیستی ایلام گفت:مهلت ارسال اثر به نخستین جشنواره عکس مسیر سبز ویژه اربعین حسینی ابتدا تا پنجم آذر ماه جاری اعلام شده بود که به منظور شرکت هر چه بیشتر علاقه مندان تا 10 آذرماه تمدید شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران؛فرهاد قیصربیگی افزود: این جشنواره به منظور تحقق شعار معلولیت محدودیت نیست ویژه پیاده روی و حماسه اربعین حسینی در 2 سطح عکاسی حرفه ای و عکاسی با تلفن همراه برگزار می شود.

 

قیصربیگی موضوع های این جشنواره را عکاسی از توانخواهان در مسیر پیاده روی اربعین و فعالیت های سازمان بهزیستی در زمینه های مددکاری، توانبخشی و اورژانس اجتماعی اعلام کرد.

 

وی تاکید کرد: عموم زائران اربعین حسینی می توانند آثار خود را تا 10 آذر به این جشنواره به آدرس masirsabzbhilam@gmail.com ارسال کنند.

 

مدیر کل بهزیستی ایلام یادآور شد: آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره 17 آذر ماه در مرکز استان ایلام با حضور شرکت کنندگان و مسئولان برگزار می شود.

 

مرز بین المللی مهران در 95 کیلومتری جنوب باختری ایلام مهمترین کانون تردد زائران اربعین حسینی به عتبات عالیات است که در ایام منتهی به اربعین حسینی امسال، بیش از یک میلیون زائر از این گذرگاه مرزی کشورمان به عراق سفر کردند.

                               

شرکت     جشنواره     اربعین     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :