موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حادثه

a/108027 :کد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان؛

مجروحان حادثه حله عراق به پایانه مرزی مهران منتقل شدند

  جمعه ۰۵ آذر ۱۳۹۵ — ۱۲:۵۲
تعداد بازدید : ۳۱۰   
 تحلیل ایران -مجروحان حادثه حله عراق به پایانه مرزی مهران منتقل شدند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام اعلام گفت:مجروحان حادثه تروریستی عراق با یک دستگاه اتوبوس آمبولانس جمعبت هلال احمر از بیمارستانی در شهر حله عراق به پایانه مرزی مهران منتقل شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام اعلام گفت:مجروحان حادثه تروریستی عراق با یک دستگاه اتوبوس آمبولانس جمعبت هلال احمر از بیمارستانی در شهر حله عراق به پایانه مرزی مهران منتقل شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛ محمد سلیمانی افزود: اسامی مجروحان منتقل شده به مرز مهران به این شرح است؛ محمد طاهر نوروزی 48 ساله، خاور طوفان زاده پنج ساله، سکینه کمالی 39 ساله، فاطمه توروزی 37 ساله، رمضان هاشمی 46 ساله، زهرا حسینی سه ساله، یدالله قنبری 37 ساله و یوسف قنبری هشت ساله.

 

وی تاکید کرد: مجروحان این حادثه که بیشتر آنها دچار سوختگی شده اند بلافاصله با آمبولانس های مرکز فوریت های پزشکی ایلام مستقر در پایانه مرزی مهران به یکی از مراکز درمانی امام حسین (ع) مهران منتقل شده و تحت درمان قرار گرفتند.

 

در حمله تروریستی که عصر پنجشنبه در منطقه الشوملی در 120 کلیومتری جنوب شرقی بغداد در استان بابل عراق رخ داد، بیش از 70 نفر کشته شدند که اکثر آنها ایرانی هستند.

 

برخی منابع خبری همچنین تعداد قربانیان حادثه تروریستی عصر پنجشنبه در استان بابل عراق را بیش از 80 نفر ذکر کردند.

 

خبرگزاری رویترز با انتشار خبری فوری در این زمینه اعلام کرد که گروه تروریستی - تکفیری داعش با انتشار بیانیه ای آنلاین مسئولیت این حمله را برعهده گرفته است.

 

خبرگزاری اسکای نیوز نیز اعلام کرد : تاکنون 20 زخمی این حادثه تروریستی به مراکز درمانی در استان بابل منتقل شدند.

 

مرز بین المللی مهران در 95 کیلومتری جنوب غربی ایلام بدلیل امنیت بالا و نزدیکی به شهرهای عراق از معبرهای اصلی ایران به عراق بشمار می رود که در ایام منتهی به اربعین امسال بیش از یک میلیون زائر ایرانی از این مرز به شهرهای مذهبی عراق سفر کردند.

                               

انتقال     مجروح     حادثه     عراق     ایلام    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :