موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بازگشت زوار

a/108058 :کد

فرمانده انتظامي استان؛

بازگشت بیش از۹۰ درصد از زائرین به کشور

  شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۵ — ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : ۳۲۶   
 تحلیل ایران -بازگشت بیش از۹۰ درصد از زائرین به کشور

فرمانده انتظامي استان ايلام با اشاره به بازگشت بيش از ۹۰ درصد زائران اربعين به کشور، گفت: خدمات‌رسانی یگان‌های مختلف پليس به زائران حسيني(ع) بازگشتي از کربلاي معلي تا آخر ماه صفر ادامه دارد.

فرمانده انتظامي استان ايلام با اشاره به بازگشت بيش از 90 درصد زائران اربعين به کشور، گفت: خدمات‌رسانی یگان‌های مختلف پليس به زائران حسيني(ع) بازگشتي از کربلاي معلي تا آخر ماه صفر ادامه دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛ سردار «نورعلي ياري»اظهار کرد: با توجه به حضور تعدادي از زائران حسيني تا پايان ماه صفر در کشور عراق،کار خدمات‌رسانی براي انتقال، اسکان و پذيرايي از زائران تا پايان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

 

وي ادامه داد:تمام تلاش دستگاه‌های دولتي و نيروي انتظامي تاکنون اين بوده که زائران بدون معطلي و مشکل و با تأمین همه امکانات پشتيباني و تجهيزاتي از مرز مهران به مناطق هم‌جوار انتقال و سپس به شهرهاي خود مراجعت کنند.

 

فرمانده انتظامي استان ايلام گفت: در حال حاضر با همکاري سپاه امير المومنين (ع)، سازمان حمل‌ونقل و پایانه‌ها و ساير دستگاه‌های متولي کار جابه‌جایی زائران به شهرهايشان انجام می‌شود.

 

وي با اشاره به اينکه تاکنون حجم زيادي از زائران از طريق مرز مهران به کشور بازگشته‌اند، افزود: خوشبختانه تاکنون باهمت مردم مهمان‌نواز ايلام و همکاري دستگاه‌های اجرايي استان، خدمات‌رسانی به زائران اربعين حسيني(ع) به بهترين شکل ممکن در حال انجام است.

 

ياري، تعداد زائران حسيني(ع) که از مرز مهران به عتبات عاليات مشرف شده‌اند در مقايسه با اربعين سال گذشته را تقریباً سه برابر عنوان کرد و افزود: بايد از تجربه امسال براي سال‌های آتي به بهترين نحو بهره برد لذا  بايستي اقدامات لازم در راستاي ساماندهي و تهيه زیرساخت‌ها در مسير تردد زائران در استان ايلام آغاز شود.

 

                               

بازگشت     زوار     مرزمهران     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :