موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی نیروگاه یرق

a/108060 :کد

سرپرست فرمانداری دهلران؛

سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون یورویی جهت ساخت نیروگاه برق در دهلران

  شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۱
تعداد بازدید : ۳۲۸   
 تحلیل ایران -سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون یورویی جهت ساخت نیروگاه برق در دهلران

سرپرست فرمانداری دهلران از سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون یورویی در اجرای طرح نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی گازی تولید برق دراین شهرستان خبر داد.

سرپرست فرمانداری دهلران از سرمایه گذاری 200 میلیون یورویی در اجرای طرح نیروگاه 500 مگاواتی گازی تولید برق دراین شهرستان خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛سید حسینعلی موسوی روز شنبه در نشستی با مجری طرح ساخت نیروگاه و مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط با اشاره به راندمان 58 درصدی این نیروگاه اظهار کرد: برای ساخت این نیروگاه با تکنولوژی روز و مصرف حداقل آب و آلایندگی زیست محیطی کم، در حال پیگیری هستیم.
وی بر ضرورت تسریع در اخذ مجوزهای لازم توسط شرکت مجری تاکید کرد و افزود: مطالعه منطقه برای مکان یابی مناسب، تامین آب و زمین مورد نیاز و خط انتقال گاز از موضوع های هستند که باید پیگیری شوند.
موسوی از سرمایه گذاری 200 میلیون یورویی در اجرای این طرح خبر داد و تاکید کد: بیش از 130 میلیون یورو برای خرید تجهیزات و مابقی نیز برای تامین ایستگاه های گاز، عملیات ساختمانی و آماده سازی هزینه می شود.

 

سرپرست فرمانداری دهلران با استقبال از اجرای این طرح و اشاره به فواید آن برای طرح های ان جی ال 3100 و پتروشیمی و از طرفی اشتغالزایی مناسب، گفت: آمادگی برای هر گونه همکاری و اقدام مورد نیاز در اجرای طرح و نیازمندی های آن با همکاری دستگاه های اجرایی داریم.

 

شهرستان دهلران در 220 کیلومتری جنوب ایلام قرار دارد.

                               

ساخت     نیروگاه برق     دهلران     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :