موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/108112 :کد

سرمربی تیم پالایش گاز بانوان

دیدارتیم های بانوان ایلام و شیراز لغوشد

  شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۲
تعداد بازدید : ۳۳۵   
 تحلیل ایران -دیدارتیم های بانوان ایلام و شیراز لغوشد

سرمربی تیم پالایش گاز بانوان ایلام گفت:دیدار ۲تیم فوتبال پالایش گاز و قشقایی شیراز که قراربودروزشنبه درایلام برگزارشود،بدلیل انصراف تیم استقلال تهران ازلیگ برترانجام نشدتادرزمان دیگری برگزارشود.

سرمربی تیم پالایش گاز بانوان ایلام گفت:دیدار 2تیم فوتبال پالایش گاز و قشقایی شیراز که قراربودروزشنبه درایلام برگزارشود،بدلیل انصراف تیم استقلال تهران ازلیگ برترانجام نشدتادرزمان دیگری برگزارشود.

 

به گزارش تحلیل ایران؛فاطمه حیاتی اظهار کرد: این بازی در چارچوب هفته نهم مسابقات فوتبال لیگ برتر بانوان طبق برنامه قرار بود امروز در ورزشگاه تختی ایلام برگزار شود که به پنجشنبه هفته جاری موکول شد.

 

به گفته وی، به علت انصراف تیم استقلال تهران از رقابت های لیگ برتر، باید قرعه کشی مجدد بین تیم های باقی مانده برای دیدارهای بعدی صورت گیرد.

 

وی ابراز امیدواری کرد در چند روز آینده بازیکنانش بتوانند آمادگی خود را افزایش داده و از امتیاز میزبانی بهره مند شوند تا با شکست تیم قشقایی بتوانیم در جدول مسابقات جایگاه خود را ارتقا دهیم.

 

حیاتی در ادامه علت شکست این تیم در بازی هفته قبل مقابل بم نماینده کرمان را لحاظ نکردن یک پنالتی مسلم از سوی داور بازی دانست که این اقدام در روند بازی تاثیر گذار بود.

 

تیم پالایش گاز بانوان ایلام در بازی های گذشته خود در رقابت های فصل جدید لیگ برتر موفق به کسب پنج برد، یک تساوی و 2 باخت و 16 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد.

                               

فوتبال     بانوان     ایلام     لیگ برتر        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :