موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی خسارت

a/108197 :کد

بیمه ایران

پرداخت ۹۵۲ میلیون تومان به زائران خسارت دیده اربعین

  یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۷
تعداد بازدید : ۲۹۶   
 تحلیل ایران -پرداخت ۹۵۲ میلیون تومان به زائران خسارت دیده اربعین

یکی از مدیران بیمه ایران عنوان کرده که در ایام اربعین از جانب زائران در مجموع ۴۳۴ مورد در رشته اتومبیل اعلام خسارت مالی شده است.

یکی از مدیران بیمه ایران عنوان کرده که در ایام اربعین از جانب زائران در مجموع ۴۳۴ مورد در رشته اتومبیل اعلام خسارت مالی شده که تیم های پرداخت خسارت این بیمه با قابلیت اختیار نامحدود در برآورد و پرداخت خسارت در صحنه تصادف حاضر شده و ۹۵۲ میلیون تومان به خسارت دیدگان پرداخت کرده اند.

 

به گزارش تحلیل ایران، عباس فراشیانی اظهار کرد: علاوه بر اعزام ۱۶ تیم پرداخت خسارت سیار، شعب بیمه ایران در استانهای همدان، ایلام، کرمانشاه و خوزستان در آماده باش کامل بودند تا به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی کامل انجام شود.

 

وی گفت: در مجموع در این ایام ۴۳۴ مورد اعلام خسارت مالی شد که تیم های پرداخت خسارت بیمه ایران با قابلیت اختیار نامحدود در برآورد و پرداخت خسارت همچنین پرداخت الکترونیکی در صحنه تصادف، ۹۵۲ میلیون تومان به خسارت دیدگان پرداخت کردند.

بگفته فراشیانی ۲۶ مورد نیز پس از اعلام خسارت و بررسی ازجانب کارشناسان بدلیل آنکه خسارت جزئی بود و مقصر نخواست تخفیفاتش از بین برود بصورت نقدی ازجانب مقصر به زیان دیده پرداخت شد.

مدیر بیمه اتومبیل بیمه ایران افزود: در همین مدت ۱۳۲ مورد اعلام خسارت داشتیم که مقصر، بیمه نامه سایر بیمه گرها را داشت و کارشناسان ما با حضور در صحنه تصادف به راهنمایی و مشاوره پرداختند.

وی گفت: امسال خسارات مالی نسبت به سالهای قبل افزایش یافت و خسارت جرحی ۶ مورد در مهران و ۳ مورد در چذابه و شلمچه گزارش شد که به آنها نیز رسیدگی شد.

 

منبع:ایسنا

                               

پرداخت     خسارت     زوار     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :