موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی هواپیمایی

a/108199 :کد

مدیر فرودگاه ایلام

۳۳۶ سورتی پرواز ویژه ايام اربعین درایلام انجام شد

  یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۱
تعداد بازدید : ۴۴۱   
 تحلیل ایران -۳۳۶ سورتی پرواز ویژه ايام اربعین درایلام انجام شد

مدیر فرودگاه ایلام از انجام ۳۳۶ سورتی پرواز ویژه ايام اربعین حسینی خبر داد و گفت: با این آمار، برای نخستین بار رکورد جدیدی برای پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه ایلام رقم خورد.

مدیر فرودگاه ایلام از انجام ۳۳۶ سورتی پرواز ویژه ايام اربعین حسینی خبر داد و گفت: با این آمار، برای نخستین بار رکورد جدیدی برای پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه ایلام رقم خورد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛«علی متانت» اظهار کرد: از ۲۰ آبان ماه تا ۵آذرماه امسال ۳۳۶ سورتی پرواز در فرودگاه ایلام انجام شد که ۱۱۸ سورتی آن به پروازهای مسافربری داخلی و خارجی اختصاص داشت. در واقع شرکت‌های هواپیمایی آسمان، ماهان، نفت و پویا به وسیله این پروازهای مسافربری موفق به جابه‌جایی حدود ۹ هزار مسافر شدند.

 

وی ادامه داد: همچنین ۲۱۸ سورتی پرواز این فرودگاه را هلی‌کوپترها برای انجام ماموریت‌های امداد و نجات، پشتیبانی و هلال احمر انجام دادند.

 

به گفته مدیر فرودگاه ایلام، در این مدت بیمارستان صحرایی در فرودگاه ایلام برپا شده بود تا علاوه بر مسافران این فرودگاه، به زائران پیاده یا مسافران جاده‌ای این محور که نیازمند دریافت خدمات پزشکی بودند، خدمات ارایه دهد.

 

وی عنوان کرد: در ماه‌های محرم و صفر امسال پروازهای فوق‌العاده فردگاه ایلام را افزایش دادیم و همزمان برای نخستین‌بار پروازهای بین‌المللی در این فرودگاه را برقرار کردیم. به این ترتیب آمادگی برای افزایش پروازهای داخلی و خارجی به مقصد نجف اشرف در این فرودگاه برای سال‌های آینده فراهم شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :