موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی موادمخدر

a/108324 :کد

فرمانده انتظامی دهلران؛

دستگیری سوداگران مرگ در دهلران

  دوشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۶
تعداد بازدید : ۳۲۵   
 تحلیل ایران -دستگیری سوداگران مرگ در دهلران

فرمانده انتظامی دهلران از دستگیری ۲ سوداگر مرگ و کشف مقادیری مواد مخدر از این افراد در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی دهلران از دستگیری 2 سوداگر مرگ و کشف مقادیری مواد مخدر از این افراد در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛سرهنگ سعید عالی پور گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از حمل و توزیع این مواد افیونی توسط 2 قاچاقچی، با یک دستگاه خودرو پراید از مناطق همجوار به داخل شهر دهلران مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی اضافه کرد: پلیس با همکاری منابع اطلاعاتی خود نسبت به کنترل محورهای ورودی به شهرستان اقدام و در نهایت خودروی قاچاقچیان شناسایی و متوقف شد.

 

فرمانده انتظامی دهلران افزود: در بازرسی ماموران از خودرو مقدار قابل توجهی مواد مخدر از نوع تریاک و شیشه که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود کشف و ضبط شد و متهمان پس ازتشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

وی تاکید کرد: از شهروندان و مردم فهیم دهلران تقاضا داریم درباره اقدامات افراد سودجو از طریق تلفن 110، بستر گسترش پدیده شوم مواد مخدر در سطح جامعه را از بین برده و محیطی نا امن تر از گذشته، برای فعالیت های شوم و نابهنجار سوداگران مرگ فراهم آورند.

** کشف 10 فقره سرقت در ایوان
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از کشف 10 فقره سرقت و دستگیری یک نفر سارق خبر داد.
سرهنگ علی عزیزیان اظهار کرد: بدنبال وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو و منزل در شهرستان ایوان موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: با اشراف اطلاعاتی پلیس، عامل اصلی این سرقت ها شناسایی و تلاش برای دستگیری او آغاز شد که صبح امروز با شناسایی مخفیگاه متهم عملیات دستگیری او با موفقیت انجام شد .

 

سرهنگ عزیزیان تاکید کرد: متهم تاکنون به 10 فقره سرقت لوازم داخل خودرو و منزل اعتراف کرده است که با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

** شناسایی و دستگیری سارق سیم برق در چرداول
فرمانده انتظامی شهرستان چرداول از دستگیری سارق سیم برق در هنگام سرقت در عملیات شب گذشته ماموران کلانتری 11 سرابله خبر داد.

 

سرهنگ جهانگیر زارعی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در سطح شهر سرابله دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: ماموران انتظامی کلانتری مرکزی سرابله با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت ‌زنی ‌های هدفمند در نقاط جرم خیز شب گذشته یک نفر را در هنگام سرقت سیم برق مشاهده و شناسایی کردند.

 

سرهنگ زارعی تاکید کرد: سارق به محض مشاهده ماموران انتظامی اقدام به فرار کرد که پس از تعقیب و گریز کوتاه ماموران موفق شدند سارق را با در دست داشتن انبر قیچی سیم بر دستگیر کنند.

 

فرمانده انتظامی چرداول افزود: سارق که در بازجویی های تخصصی ماموران انتظامی با شواهد موجود چاره ای جز بیان حقیقت نداشت، به سرقت های کابل و تجهیزات برق اخیر سطح شهر سرابله اعتراف و جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضایی گردید

                               

دستگیری     سوداگران     مواد مخدر     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :