موضوعات ‌مرتبط: فناوری اینترنت

a/94709 :کد

0

برخورداری۲۵شهراستان از اینترنت پرسرعت

  شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۹
تعداد بازدید : ۳۶۲   
 تحلیل ایران -برخورداری۲۵شهراستان از اینترنت پرسرعت

مدیرعامل شرکت مخابرات ایلام اشاره به بهره مندی شهرها از خدمات اینترنت پرسرعت افزود: تا اوایل سال ۹۲، ۲۳ شهر استان نیز از خدمات شبکه اینترنت پرسرعت بهره مند بودند که اکنون این میزان به ۲۵ شهر رسیده است

مدیرعامل شرکت مخابرات ایلام اشاره به بهره مندی شهرها از خدمات اینترنت پرسرعت افزود: تا اوایل سال 92، 23 شهر استان نیز از خدمات شبکه اینترنت پرسرعت بهره مند بودند که اکنون این میزان به 25 شهر رسیده است.

 

به گزارش تحلیل ایران؛حشمت الله اسدی روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: تا پایان سال 91 حدود 35 روستای استان از خدمات اینترنت بهره مند بودند که با تلاش های صورت گرفته امروز این میزان با افزایش 130 درصدی به 85 روستا رسیده است.

 

مدیر عامل شرکت مخابرات ایلام به وضعیت پهنای باند اینترنت در استان اشاره کرد و یادآور شد: در مدت سه سال فعالیت دولت تدبیر و امید میزان پهنای باند اینترنت در سطح استان از 2 و نیم اس تی ام وان به 9 اس تی ام وان افزایش پیدا کرده که این میزان معادل 350 درصد رشد را نشان می دهد.

 

اسدی تاکید کرد: ضریب نفوذ تلفن همراه در استان تا اوایل سال 92 نزدیک به 81 درصد بود که امروز این میزان به 97.5 درصد افزایش یافته است.

                               

برخورداری     اینترنت     ایلام            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :