موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/100560 :کد

0

۲۵هزار قطعه کارت الکترونیکی حمل ونقل درمدارس اصفهان توزیع شد

  چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۰
تعداد بازدید : ۱۱۸   
 تحلیل ایران -۲۵هزار قطعه کارت الکترونیکی حمل ونقل درمدارس اصفهان توزیع شد

مدیر امور اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، ۲۵ هزار قطعه کارت الکترونیکی حمل و نقل در مدارس اصفهان توزیع شد.

مدیر امور اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، ۲۵ هزار قطعه کارت الکترونیکی حمل و نقل در مدارس اصفهان توزیع شد.


به گزارش تحلیل ایران مسعود مهدویان فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در اصفهان 25 قطعه کارت الکترونیکی حمل و نقل تحت عنوان اصفهان کارت در بین دانش‌آموزان محروم توزیع شد.

 

وی با بیان اینکه این کارت‌ها دارای مبلغ 10 هزار تومان شارژ بوده، افزود: هر کارت به مبلغ 10 هزار تومان شارژ شد و قابلیت شارژ مجدد دارد که باید توسط خود دانش‌آموزان شارژ شود.


مدیر امور اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان تصریح کرد: اداره کل آموزش و پرورش این کارت‌ها را به دست مدیران می‌رساند و توزیع این کارت‌ها در مدارس توسط مدیران صورت می‌گیرد و این یکی از اقداماتی بوده که شهرداری اصفهان به منظور حمایت از دانش‌آموزان انجام می‌دهد.

 

وی افزود: کارت‌های الکترونیکی حمل و نقل توسط مدیران مدارس، بین دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد، اداره بهزیستی و انجمن مددکاری امام زمان (عج)، خیریه‌های دانش‌آموزی آموزش و پرورش و سایر خیریه‌ها و نهادهای حمایتی توزیع می‌شود.

 

مهدویان فر گفت: کارت‌های الکترونیکی برای چندمین سال متوالی در بین دانش‌آموزان توزیع شد و هر ساله با افزایش تعداد و میزان شارژ همراه بوده است.

 

وی از ساخت 25 کتابخانه خبر داد و خاطرنشان کرد: در سال‌های 94 و 95 تجهیزات و ساخت کتابخانه در مدارس منطقه محروم صورت گرفت و بیش از 10 هزار جلد کتاب متناسب با شرایط سنی دانش‌آموزان و با نشر جدید و جذابیت‌های ویژه اهدا شد.

 
                               

اجتماعی     مدارس     حمل و نقل     اصفهان        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :