موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/102251 :کد

رئیس کمیسیون جوانان صلیب سرخ

سطح‌بندی موثر اعضای سازمان جوانان هلال احمر در ایران

  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۷
تعداد بازدید : ۱۵۹   
 تحلیل ایران -سطح‌بندی موثر اعضای سازمان جوانان هلال احمر در ایران

رئیس کمیسیون جوانان فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ با بیان اینکه طبقه‌بندی اعضای جوانان هلال احمر از مهد کودک تا دانشجوئی شگفت‌انگیز است، گفت: آموزش‌های امدادی در مهدکودک‌ها برای آینده جامعه بسیار...

رئیس کمیسیون جوانان فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ با بیان اینکه طبقه‌بندی اعضای جوانان هلال احمر از مهد کودک تا دانشجوئی شگفت‌انگیز است، گفت: آموزش‌های امدادی در مهدکودک‌ها برای آینده جامعه بسیار مفید به شمار می‌رود.

 

به گزارش تحلیل ایران، "باس ون روسوم" شامگاه شنبه در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران فعالیت‌ها و پروژه‌های متنوعی انجام داده و بسیار علاقه‌مند بودم که از فعالیت‌های سازمان جوانان در یکی از استان‌ها از نزدیک بازدید کنم تا یک تصمیم و جمع‌بندی جهانی داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران بسیار توانمند و فعال است، افزود: در همین راستا تبادل تجربیات و اطلاعات مدنظرمان است، اگر شما یک سازمان جوانان قوی داشته باشید بدون شک اعضای این سازمان نیز قوی ظاهر خواهند شد.

 

رئیس کمیسیون جوانان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ تصریح کرد: آنچه که سبب تحت تاثیر قرار گرفتن بنده در این بازدید شد طبقه‌بندی و سطح‌بندی اعضای سازمان جوانان از غنچه‌های هلال تا دانش‌آموزی و دانشجوئی بود به این صورت که فعالیت‌های مختلفی را سازماندهی کرده بودند.

 

وی با بیان اینکه ورود به هر جامعه‌ای کودکان هستند، خاطرنشان کرد: آموزش‌های امدادی که به غنچه‌های هلال در مهد کودک‌ها داده می‌شود برای جامعه در آینده بسیار مفید بوده و سبب پیشرفت اعضای جوانان می‌شود.

ایجاد شبکه منطقه‌ای از طریق مشارکت هلال احمر کشورها

نایب رئیس کمیسیون جوانان فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ نیز در این بازدید با بیان اینکه تبادل اطلاعات کمیسیون جوانان در سطح جهانی و پرداختن به فعالیت‌های صلیب سرخ در سطح جوانان بسیار مهم است، اظهار داشت: بازدید از فعالیت‌ها از نزدیک سبب محقق شدن ارائه فعالیت‌های دقیق جوانان در صلیب سرخ می‌شود.

"لاما اسرور" با بیان اینکه به دنبال جهانی کردن اقدامات جوانان جمعیت هلال احمر هستیم، افزود: در همین راستا از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان جوانان حمایت نیز می‌کنیم، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برای رسیدن به اهداف خود اقدامات گسترده‌ای انجام داده است.

وی تصریح کرد: یادگیری برای کمیسیون جوانان صلیب سرخ همچون سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بسیار مهم است، تصریح کرد: امیدوار هستیم این همکاری‌ها و مشارکت‌ها به صورت یک شبکه در صلیب سرخ در سراسر دنیا انجام شود، در همین راستا سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی از ایجاد چنین شبکه منطقه‌ای استقبال کرده است.

نایب رئیس کمیسیون جوانان فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ با بیان اینکه همین نگاه را به منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا موسوم به منا داریم، خاطرنشان کرد: جلسه‌ای هم در این راستا برگزار شد و اقدامت راهبردی خوبی از سوی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ارائه شد، امیدوار هستیم از این تبادل اطلاعات و تجربیات، خودمان نیز به یک غنی‌ سازی در این راستا برسیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در این بازدید کدام یک از توانمندی‌های سازمان جوانان جمعیت هلال احمر را برای صلیب سرخ جهانی انتخاب خواهید کرد، بیان کرد: فعالیت‌های سازمان جوانان بسیار زیاد بود ولی فعالیت فرهنگ‌سازی در راستای عدم خشونت و ایجاد صلح را از کانون دانشجویان بیشتر پسندیدم.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :