موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست استان ها

a/105769 :کد

رئیس اداره حفاظت محیط زیست

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شاهین‌شهر

  دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۰
تعداد بازدید : ۲۷۷   
 تحلیل ایران -رئیس اداره حفاظت محیط زیست شاهین‌شهر

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: برای یک واحد صنعتی آلاینده محیط زیست در شهرستان شاهین شهر و میمه حکم قضایی صادر شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: برای یک واحد صنعتی آلاینده محیط زیست در شهرستان شاهین شهر و میمه حکم قضایی صادر شد.

به گزارش تحلیل ایران مهدی پورقاسم در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: برای یک واحد تولیدی آلوده کننده خاک و آب های زیرزمینی در شهرستان شاهین شهر و میمه حکم قضایی صادر شد.

 

وی افزود: مدیر عامل یکی از واحدهای بافندگی و رنگرزی واقع در این شهرستان که با تخلیه غیر قانونی فاضلاب صنعتی در اراضی الین منطقه، اقدام به آلودگی محیط زیست و تهدید علیه بهداشت عمومی کرده بود به دادسرا معرفی شد.

 

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه  طبق ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی هر اقدامی که تهدید علیه بهداشت عمومی و موجب آلودگی محیط زیست شناخته شود، ممنوع است، ابراز داشت: پس از تحقیقات و بررسی به استناد این ماده قانونی، متخلف به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جزای نقدی بدل از یکصد روز حبس تعزیری و رفع آلودگی محکوم شد.

 

گفتنی است در ابتدا دستور قضایی تنها در ارتباط با این واحد آلاینده اعلام شده بود که اداره حفاظت محیط زیست شاهین شهر خواستار محکومیت مدیرعامل این واحد آلاینده  نیز شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :