موضوعات ‌مرتبط: ورزشی استان ها

a/106052 :کد

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری کاشان

حمایت‌ها ادامه‌دار باشد به اهدافمان می‌رسیم

  چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۰
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -حمایت‌ها ادامه‌دار باشد به اهدافمان می‌رسیم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری کاشان گفت: اگر حمایت‌ها از این تیم ادامه‌دار و قوی باشد، به طور قطع به اهداف خود دست پیدا می‌کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری کاشان گفت: اگر حمایت‌ها از این تیم ادامه‌دار و قوی باشد، به طور قطع به اهداف خود دست پیدا می‌کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران مجید صالحی در گفت‌وگو باخبرنگار تسنیم  درباره دیدار روز گذشته تیم بسکتبال شهرداری کاشان مقابل آ.اس شیراز اظهار داشت: تیم آ.اس شیراز از تیم‌های جنگده و با قدرت لیگ‌برتر به شمار می‌آید که از بازیکنان با تجربه، جوان و کادر فنی بسیار خوبی بهره می‌برد.

 

وی تصریح کرد: تیم حریف در ابتدای دیدار، بازی بسیار خوبی را از خود نمایش گذاشت و توانست از ما پیشی بگیرد اما با کنترل بازی موفق شدیم این تیم خوب را شکست دهیم. با حضور پرشور تماشاگرانمان شرایط خوبی را سپری کردیم اما با تعویض سالن مسابقه به دلیل تعمیرات در شب قبل از مسابقه، شرایط یکسانی را با تیم آ.اس داشتیم.

 

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری کاشان درباره هماهنگی بازیکنان خارجی با سایر بازیکنان این تیم، گفت: با توجه به این که بازیکنان خارجی تنها 4 روز است که به تیم ما ملحق شده‌اند، کارهای تیمی آن‌ها مانند سایر نفرات تیم نبود و دارای مشکلاتی بودند و البته این مسئله راندمان تیم ما را تحت تاثیر خود قرار داد.

 

وی گفت: با تمریناتی که در طول هفته انجام می‌دهیم هماهنگی لازم را برای ادامه مسابقات لیگ ‌برتر پیدا می‌کنیم و امیدواریم مشکلات خود را تا دیدار بعدی برطرف کنیم.

صالحی درباره آینده شهرداری کاشان و هدف‌گذاری این تیم در این فصل از رقابت‎‌ها، خاطرنشان‌کرد: آینده تیم بستگی به سرمایه‌گذاری و هدف‌گذاری مسئولان دارد. اگر حمایت‌ها از این تیم ادامه‌دار و قوی باشد، به طور قطع به اهداف خود دست پیدا می‌کنیم و با توجه به صحبت‌هایی که با مسئولان انجام دادیم، حضور شهرداری کاشان در جمع هشت‌تیم برتر و صعود به مرحله حذفی را به عنوان هدف خود قرارداده‌ایم.

 

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری کاشان درباره دیدار هفته آینده این تیم مقابل دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد نیز از بازیکنان خارجی و کادر فنی خوبی بهره می‌برد که با ارائه یک بازی بسیار خوب و منسجم موفق به شکست تیم شمیدر در تهران شدند. به طور قطع بازی بسیار سختی مقابل این تیم داریم و امیدواریم شاهد ارائه بازی خوب از سوی هر دو تیم باشیم.

وی درباره مدعیان رقابت‌های لیگ‌برتر بسکتبال در فصل جاری، اظهار داشت: صحبت کردن درباره مدعیان قهرمانی در لیگ‌برتر زود است اما فکر نمی‌کنم تیم ما جزء 4 تیم برتر رقابت‌ها جای داشته باشد و هدف خود را حضور در جمع 8 تیم برتر قرار داده‌ایم.

 
                               

بسکتبال     شهرداری     کاشان     حمایت        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :