موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/106053 :کد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر

اعزام ۴۰ امدادگر از هلال احمر اصفهان برای درمان زائرین اربعین

  چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۲
تعداد بازدید : ۱۲۹   
 تحلیل ایران -اعزام ۴۰ امدادگر از هلال احمر اصفهان برای درمان زائرین اربعین

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: در همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی، بیش از ۴۰ نفر از جمعیت هلال احمر اصفهان به منظور امداد و نجات زائرین حسینی به عراق اعزام میشوند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: در همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی، بیش از ۴۰ نفر از جمعیت هلال احمر اصفهان به منظور امداد و نجات زائرین حسینی به عراق اعزام میشوند.

به گزارش تحلیل ایران داریوش کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برای پوشش امداد و نجات مراسم اربعین حسینی جمعیت هلال احمر اصفهان به عنوان یکی از نهادهای سازمان هلال احمر کشور با اعزام دو تیم در این مسیر گام برداشته است.

 

وی بیان داشت: یک تیم ۱۲ نفره تخصصی و یک تیم ۱۷ نفره شامل نجاتگران، کارشناسان حوزه امداد و نجات، کارشناس مخابرات و ارتباطات رادیویی و نجاتگران به همراه یک دستگاه آمبولانس، دو دستگاه خودرو نجات و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و آمبولانس بیمارستانی برای پوشش امداد و نجات زائرین حسینی به عراق اعزام می‌شوند.

 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان بیان داشت: همچنین علاوه بر این دو تیم، جمعی از پزشکان، پیراپزشکان که عضو داوطلب جمعیت هلال احمر اصفهان هستند نیز برای بحث درمان زائرین از سوی مرکز درمانی پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اعزام می‌شوند.

وی بیان داشت: امیدواریم بتوانیم در پیاده روی اربعین خدمات امدادی مطلوبی را به زائرین عتبات عالیات ارائه کنیم.

 

کریمی گفت: دوره آموزشی برای کارشناسان اعزامی به کربلا برگزار شد که با مباحثی از جمله ارزیابی مصدومین، احیاء قلبی- ریوی، حمل و انتقال مصدومان، آشنایی با بیماری‌ها و داروهای اورژانسی، زخم‌ها، اصول پانسمان، بانداژ، آتل بندی، آشنایی و کار با تجهیزات آمبولانس، دوره آموزش تجمعات انبوه و مواجهه با مصدومان اینگونه حوادث آشنا شدند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :