موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/112092 :کد

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی:

طرح های فرهنگی - تفریحی فاقد تجهیزات از لیست افتتاح خارج شود

  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۹
تعداد بازدید : ۱۳۱   
 تحلیل ایران -طرح های فرهنگی - تفریحی فاقد تجهیزات از لیست افتتاح خارج شود

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرداری پروژه‌های فرهنگی، تفریحی فاقد تجهیزات را از لیست افتتاحیه‌های هفتگی خارج کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرداری پروژه‌های فرهنگی، تفریحی فاقد تجهیزات را از لیست افتتاحیه‌های هفتگی خارج کند.

به گزارش تحلیل ایران اصغر آذربایجانی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به برنامه هر هفته با چند افتتاح اظهار داشت: البته باید توجه داشته باشیم که بخشی از این پروژه‌ها تا قبل از تجهیز شدن افتتاح می‌شوند که ضروری است که شهرداری به این امر نیز توجه داشته باشد.

 

وی با اشاره به اینکه ضروری است که شهرداری پروژه‌های فرهنگی، تفریحی فاقد تجهیزات را از لیست افتتاحیه‌های هفتگی خارج کند، تصریح کرد: با این اقدام شهرداران مناطق نسبت به تجهیز این اماکن نیز توجه بیشتری خواهند داشت.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به تاکیدات بودجه ۹۵ جهت ارائه گزارش و انجام عملیات اجرایی دو پردیس فرهنگی، اجتماعی خانواده محور در مناطق ۱۲ و ۱۳ ادامه داد: در راستای پردیس فرهنگی، تفریحی منطقه ۱۲ با وجود تصویب طرح آن در شورای سیاست گذاری و تصویب طرح‌های عمرانی و آمادگی منطقه ۱۲ اما عملیات اجرایی پروژه هنوز آغاز نشده است.

 

وی با بیان اینکه ضرورت تسریع در این پروژه را از شهرداری خواهانم، تاکید کرد: همچنین از اعضای شورای اسلامی شهر در شورای عالی سرمایه گذاری و مشارکت درخواست می‌کنم که با توجه به اینکه پردیس فرهنگی، تفریحی منطقه ۱۳ جزو پروژه های مشارکتی است و طرح اولیه آن تجاری، خدماتی ارائه شده، این طرح باید به عنوان پردیس فرهنگی، تفریحی خانواده محور توسط بخش مشارکتی انجام شود.

 

آذربایجانی به لزوم پیش‌بینی اعتبارات لازم برای احداث دو پردیس فرهنگی، تفریحی جدید در بودجه ۹۶ اشاره کرد و افزود: دو پردیس فرهنگی، تفریحی دیگر نیز در بودجه ۹۶ به عنوان راهبردهای بودجه پیشنهاد شده است که شهرداری باید در بودجه سال ۹۶ ردیف اعتباری مورد نیاز برای این دو پردیس را لحاظ کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :