موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/120273 :کد

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان:

مسافرت های نوروزی در اصفهان ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش می یابد

  یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ — ۱۴:۰۹
تعداد بازدید : ۱۵۵   
 تحلیل ایران -مسافرت های نوروزی در اصفهان ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش می یابد

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: پیش‌بینی ما افزایش ۱۰ تا ۲۵ درصدی گردشگر نوروزی در اصفهان است که این تفاوت به دلیل پیش بینی‌های هوا در اصفهان در روزها ابتدایی فرودین است.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: پیش‌بینی ما افزایش ۱۰ تا ۲۵ درصدی گردشگر نوروزی در اصفهان است که این تفاوت به دلیل پیش بینی‌های هوا در اصفهان در روزها ابتدایی فرودین است.

احمدرضا مصور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه از سه ماه گذشته تاکنون ایجاد هماهنگی بین  همه نهادهای شهر  اصفهان برای ستاد تسهیلات سفر نوروزی انجام شده است، اظهار داشت: در این بین نیروی انتظامی، هلال احمر، بهداشت، روابط عمومی شهرداری، رسانه ها و اصناف هماهنگی لازم را ایجاد کرده‌اند.

 

۱۱ هزار منزل مسکونی برای اسکان مسافران نوروزی آماده می‌شود

وی با بیان اینکه از ابتدای اسفند ماه آماده سازی شهر اصفهان در دستور کار قرار گرفته است، افزود: در این بخش کنترل زیرساخت‌ها مورد توجه بوده است و زیباسازی، ساماندهی فضای سبز، پیاده روها و دیگر نیازهای شهر را مورد توجه قرار داده‌ایم.

 

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه در سال جاری در کنار هتل‌ها حدود ۱۱ هزار منزل مسکونی نیز  برای اسکان مسافران نوروزی آماده می‌شوند، تصریح کرد: در حال حاضر ثبت‌نام از متقاضیان واگذاری مسکن برای مسافران نوروزی در حال انجام است.

 

۳۱ کیوسک اطلاع رسانی در اصفهان راه اندازی می‌شود

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی ستاد اسکان مسافران نوروزی در باغ فدک به عنوان تنها کمپ اسکان نیز از ۲۶ اسفند ماه آغاز می‌شود، بیان داشت: در سال جاری نیز در ورودی‌های شهر ستادهای اسکان مسافران نورزی فعال خواهند شد که در این بین در شمال شهر اصفهان دو ستاد، در شرق، غرب و جنوب نیز هر کدام یک ستاد مستقر خواهند شد.

 

مصور با بیان اینکه ستادهای اسکان مسافران نورزی اقدامات لازم را برای اسکان مسافران نوروزی انجام می‌دهند، اضافه کرد: بیشترین تلاش ما این است که هر گردشگر در ابتدای ورود همه اطلاعات و برنامه‌ریزی برای سفر را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه امسال نیز کیوسک‌های اطلاع رسانی در سطح شهر اصفهان به ۳۱ عدد افزایش می‌یابد، گفت: این کیوسک‌ها برای راهنمایی و گردش گردشگران نوروزی در شهر مستقر خواهند شد.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه پیش‌بینی ما افزایش ۱۰ تا ۲۵ درصدی گردشگر نوروزی در اصفهان است، بیان داشت: این تفاوت به دلیل پیش بینی‌های  هوا در اصفهان است که بر اساس پیش بینی‌ها در روزهای اول نوروز بارش را داریم که با کاهش مسافران نوروزی روبرو می‌شویم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :