موضوعات ‌مرتبط: ورزشی استان ها

a/121354 :کد

هیچ چوب سحرآمیزی وجود ندارد

تمام تمرکزم برای ادامه لیگ است

  جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۲:۵۵
تعداد بازدید : ۲۸۶   
 تحلیل ایران -تمام تمرکزم برای ادامه لیگ است

سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان با اشاره به ۶ بازی باقی‌مانده سپاهان در لیگ برتر گفت: تمام تمرکز من و تیم بر روی بازی‌های باقی‌مانده‌ای است که هر کدام حساسیت و اهمیت خاص خود را دارد.

سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان با اشاره به ۶ بازی باقی‌مانده سپاهان در لیگ برتر گفت: تمام تمرکز من و تیم بر روی بازی‌های باقی‌مانده‌ای است که هر کدام حساسیت و اهمیت خاص خود را دارد.


به گزارش تحلیل ایران، زلاتکو کرانچار در حاشیه نخسین تمرین سپاهان در سال 96 اظهار داشت: احساس رضایت و خوبی دارم از این که دوباره به تیمی که طی 4 سال با آن نتایج خوبی به دست آوردم بازگشتم. شاید یکی از دلایل بازگشت من همین مساله است.

 

وی ادامه داد: اکنون با ایده و انگیزه خاصی برگشته‌ام و آماده‌ام تا بتوانیم با توجه به 6 بازی باقیمانده در لیگ تا جایی که امکان دارد این بخش نهایی لیگ را بهبود بدهیم و یک گام به جلو برویم. به طور قطع بازی اول نشان خواهد داد تیم برای کسب نتیجه و ارائه بازی آماده است یا نه.

 

سرمربی سپاهان افزود: اعتقاد دارم نتایج و عملکردی که در این 6 هفته خواهیم داشت وضعیت ما را برای آینده مشخص می‌کند و گزینش بازیکنان را باید در این 6 بازی انجام دهیم. بازیکنان جوان متعدد و زیادی داریم که برخی از آنها در زمان من فعالیت خود را شروع کردند و این هم یک مورد دیگر برای بازگشت من بود چرا که این بازیکنان همان زمان نیز نشان دادند که بازیکنان خوب و باکیفیتی هستند و من نیز این مساله را باور دارم و می‌دانم آن‌ها نیز آن را اثبات خواهند کرد.

 

وی در مورد قراردادش با سپاهان اظهار داشت: برنامه اول ما تا پایان فصل است و حق گزینش برای دو سال، البته این موارد بین من و باشگاه است. بازهم تاکید می‌کنم که اکنون تمام تمرکزم بر روی 6 بازی پیش‌رو است تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم و یک گام مثبت رو به جلو برداریم، برای بهبود جایگاهمان در جدول و این مساله اصلاً راحت نخواهد بود.

 

کرانچار تاکید کرد: هیچ چوب سحرآمیزی وجود ندارد که به ما کمک کند. فقط انگیزه و خواست بازیکنان هست که آیا می‌خواهند به نتایج خوب برسند و توانمندی‌های خود را نشان دهند یا نه و این انگیزه و توانمندی است که می‌تواند جهت دهد تا به وضعیت تیم کمک کنند.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه مساله کمیته اخلاق موجب دوری شما از نیمکت تیم ملی و رفتن از ایران شد یا نه و آیا این مساله در مورد سپاهان بدون مشکل است؟ گفت: جالب است که من این موضوع را تاکنون نشنیده‌ام و به هیچ عنوان در جریان آن نیستم اکنون این خبر را از شما شنیدم و این موضوع صحت ندارد.

سرمربی سپاهان خاطرنشان کرد: به طور قطع هواداران از اهمیت زیادی برای تیم برخوردار هستند، چون با حمایت آن‌ها می‌توان کیفیت و توان بازیکنان را افزایش داد و باور دارم بازیکنان می‌توانند با بازی خوب خودشان جواب این اعتماد و حمایت را به خوبی بدهند.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :