موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121645 :کد

مدیر بازرسی اصناف استان اصفهان خبر داد :

پلمب مغازه‌های تغییر کاربری شده از عصر امروز در اصفهان

  ﺳﻪشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۰:۰۸
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -پلمب مغازه‌های تغییر کاربری شده از عصر امروز در اصفهان

مدیر بازرسی اصناف استان اصفهان گفت: تمام مغازه‌هایی که به مناسبت ایام نوروز تغییر کاربری دادند را تذکر دادیم و از امروز بعدازظهر پلمب خواهد شد.

مدیر بازرسی اصناف استان اصفهان گفت: تمام مغازه‌هایی که به مناسبت ایام نوروز تغییر کاربری دادند را تذکر دادیم و از امروز بعدازظهر پلمب خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران جواد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی بازرسی‌های نوروزی که از اول اسفندماه آغاز شده است تا ششم فروردین ماه، ۳۳ هزار و ۱۱۴۴ بازرسی صورت گرفته است.

وی بیان داشت: در این بازرسی‌ها ۵۸۲ پرونده که ارزش ریالی آن معادل ۱۲ میلیارد و ۴۲۳ میلیون و ۶۶۲ هزار و ۳۵۷ ریال است به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

 

مدیر بازرسی اصناف استان اصفهان اظهار داشت: بازرسی‌های ویژه نوروز امسال در مقایسه با سال گذشته ۳۳ درصد افزایش یافته است و به همین دلیل ۴۶ درصد کاهش پرونده‌ها را داشتیم.

کشف ۲۹۴ کیلو گرم گوشت فاسد در اصفهان


وی از کشف ۲۹۴ کیلوگرم گوشت فاسد در اصفهان در ایام نوروز خبر داد و اظهار داشت: در این مدت ۱۵ کیلو گوشت سفید و ۲۷۹ گوشت قرمز تاریخ گذشته را توقیف کردیم.

 

محمدی با بیان اینکه با اطمینان می‌گویم که در میدان امام و حوالی آن به هیچ عنوان صنایع دستی قاچاق نیست، اضافه کرد: در بازرسی های سال گذشته در ۳۰ اسفندماه، صنایع دستی قاچاق به ارزش ۵۰ میلیون تومان کشف و ضبط کردیم.

 

وی با اشاره به اینکه در حوزه گز هم هیچ گونه مشکلی گزارش نشده است، ادامه داد: میزان تخلفات در تولید گز نسبت به سال گذشته ۸۹ درصد کاهش داشته است به طوری که ۱۴۲ واحد متخلف گز در سال گذشته به ۱۶ واحد رسیده است.

 

مدیر بازرسی اصناف استان اصفهان گفت: تمام مغازه هایی که به مناسبت نوروز تغییر شغل داده بودند تذکر گرفتند که در صورت عدم اعتنا از امروز بعدازظهر تمام این واحدها پلمب می‌شود.

وی همچنین میزان شکایات مردمی را بسیار کم خواند و بیان داشت: مردم می توانند به منظور شکایت با شماره‌های ۳۲۳۵۲۰۱۲ و ۱۳ تماس بگیرند.

                               

بازرسی     اصفهان     اصناف     نوروز        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :