موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/121754 :کد

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان:

۱۹ هزار عملیات پلیسی در نوروز ۹۶ در اصفهان انجام شد

  چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۴:۲۹
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -۱۹ هزار عملیات پلیسی در نوروز ۹۶ در اصفهان انجام شد

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: ۱۹ هزار عملیات پلیسی در ایام نوروز به دنبال تماس‌های مردمی با ۱۱۰ در سطح استان اصفهان انجام شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: ۱۹ هزار عملیات پلیسی در ایام نوروز به دنبال تماس‌های مردمی با ۱۱۰ در سطح استان اصفهان انجام شده است.

به گزارش تحلیل ایران سرهنگ حسین حسین زاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه طرح نوروزی پلیس از ۲۶ اسفند ماه آغاز بکار کرده است، اظهار داشت: در دور اول اجرای این طرح تا هفتم فروردین ماه ۱۹ هزار تماس عملیاتی با ۱۱۰۰ برقرار شده است که این آمار  نسبت به سال گذشته با کاهش روبرو بوده است.

 

وی کل تماس‌های مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی را نیز حدود ۲۱ هزار تماس اعلام کرد و ابراز داشت: از این تعداد ۹ هزار و ۸۸۵ مورد آن راهنمائی به تماس گیرندگان بوده است.


جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کاهش ۹۲ درصدی تماس‌های غیر قابل رسیدگی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در نیمه اول نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: این موضوع نشان می دهد که آگاهی مردم در استفاده از سامانه ۱۱۰ افزایش یافته است و کم شدن این گونه تماس ها نیز قطعاً باعث ارتقای کیفیت عملکرد ماموران خواهد شد.


وی با بیان اینکه اپراتوران پلیس ۱۱۰ استان اصفهان در ایام نوروز به صورت شبانه روز درحال آماده باش قرار دارند، اظهار داشت: سامانه ۱۱۰ یکی از مهم‌ترین پل‌های ارتباطی مردم با پلیس است و کاربران این سامانه در این ایام باسعه صدر بیشتر به ارائه خدمات و راهنمایی و مشاوره برای مردم عزیز می پردازند.


سرهنگ حسین زاده تصریح کرد: از شهروندان و مسافران نوروزی می خواهیم در صورت برخورد با هرگونه جرم و تخلفی که نیاز به حضور فوری ماموران در صحنه است با شماره تلفن ۱۱۰ تماس گرفته و اطلاعات خود را همراه با نشانی دقیق در اختیار اپراتوران قرار دهند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :