موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/122559 :کد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان:

افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس تاکنون در اصفهان نداشتیم

  پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۶:۳۸
تعداد بازدید : ۲۸۹   
 تحلیل ایران -افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس تاکنون در اصفهان نداشتیم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: هیچ گونه افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس تا تایید مراجع ذی ربط در شهر اصفهان نخواهیم داشت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: هیچ گونه افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس تا تایید مراجع ذی ربط در شهر اصفهان نخواهیم داشت.

به گزارش تحلیل ایران علیرضا صلواتی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در اصفهان در سال جاری اظهار  داشت: تاکنون در این زمینه هیچ گونه افزایش نرخی اعلام نشده است.

 

وی با بیان اینکه شهرداری پیشنهاد افزایش حداکثر ۱۵ درصدی نرخ تاکسی و اتوبوس را به شورای شهر ارائه داده است، ابراز داشت: این میزان افزایش با توجه به افزایش هزینه‌های جاری از جمله دستمزد و نگهداری این وسایل نقلیه با توجه به نرخ تورم ارائه شده است.

 

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با بیان اینکه نرخ کرایه تاکسی در صورت تایید استاندار به عنوان رئیس شورای نظارت بر تاکسیرانی و مراجع ذی صلاح افزایش خواهد یافت، اضافه کرد: پیش بینی ما عدم موافقت با افزایش ۱۵ درصدی و تصویب افزایش ۱۲ درصدی کرایه تاکسی است.

 

وی در خصوص افزایش نرخ بلیت اتوبوس نیز گفت: در این زمینه نیز شهرداری افزایش حداکثر ۱۵ درصد و میانگین ۱۲ درصد را پیشنهاد داده است که پس از دریافت مصوبه شورای شهر با مخالفت فرمانداری روبرو شد و این در حالی است که شورای شهر بار دیگر بر روی مصوبه خود در خصوص افزایش ۱۵ درصدی پافشاری کرد.

صلواتی اضافه کرد: افزایش نرخ کرایه بلیت اتوبوس نیز با توجه به نظر شورای حل اختلاف اعلام خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :