موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/122934 :کد

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی:

انجام شش هزار و ۹۰۸ ماموریت اورژانسی طی یکسال در شهرضا

  یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ — ۱۶:۳۴
تعداد بازدید : ۲۵۵   
 تحلیل ایران -انجام شش هزار و ۹۰۸ ماموریت اورژانسی طی یکسال در شهرضا

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرضا گفت:تکنسین‌های اورژانس سال قبل به شش هزار و ۹۰۸ماموریت شامل چهار هزار و ۶۹۴ ماموریت غیرترافیکی و دو هزار و ۲۱۴ ماموریت ترافیکی اعزام شدند.

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرضا گفت:تکنسین‌های اورژانس سال قبل به شش هزار و ۹۰۸ماموریت شامل چهار هزار و ۶۹۴ ماموریت غیرترافیکی و دو هزار و ۲۱۴ ماموریت ترافیکی اعزام شدند.

به گزارش تحلیل ایران حبیب صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در سال ۹۵، تکنسین‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرضا به مصدومان و بیمارانِ چهار هزار و ۶۹۴ حادثه غیرترافیکی امدادرسانی کردند که بیماران قلبی با یک هزار و ۸۶۶ مورد، بیشترین تعداد ماموریت‌های غیرتصادفی را شامل شدند.

 

وی بیان داشت: از مجموع حوادث ترافیکی رخ داده در شهرضا، یک هزار و ۴۰۵ مورد در مناطق شهری و ۸۰۹ مورد جاده‌ای بود.

 

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان شهرضا با بیان اینکه راکبین موتورسیکلت با ۴۴۷ مورد، بیشترین موارد حوادث رانندگی شهری را به خود اختصاص دادند، تصریح کرد: از مجموع ماموریت‌های غیرترافیکی نیز سه هزار و ۶۱۴ مورد شهری و یک هزار و ۸۰ مورد جاده‌ای بود که بیماران قلبی با یک هزار و ۸۶ مورد بیشترین تعداد ماموریت‌های غیرتصادفی را شامل شدند.

وی افزود: در سال ۹۵ تعداد ۲۴ ماموریت احیای موفق به نام فوریت‌های پزشکی شهرستان شهرضا به ثبت رسید و سه بیمار برای انجام عمل پیوند عضو توسط واحد امدادی اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شدند.

 

صادقی با بیان اینکه در این مدت، ۲۷ نفر بر اثر مسمومیت با منوکسیدکربن در این شهرستان مصدوم شدند و سه نفر جان خود را از دست دادند، گفت: سال گذشته، ۴۵ حادثه ویژه در شهرستان شهرضا رخ داد که ۲۶ مورد از آنها با ۲۰۱ مصدوم مربوط به حوادث رانندگی بوده است.

مسئول امور پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان شهرضا اظهار کرد: در سال ۹۵، بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر ساعت آموزش طرح بها در این شهرستان برگزار شد که بیشترین افراد شرکت کننده در این دوره‌ها، دانش‌آموزان، دانشجویان، کارمندان و نیروهای امدادی بودند.

وی، جمعیت شهرستان شهرضا را بالغ بر ۱۷۰ هزار نفر عنوان کرد و افزود: فوریت‌های پزشکی این شهرستان با استفاده از شش پایگاه اورژانس پیش‌بیمارستانی و ۲۷ نفر پرسنل به صورت ۲۴ ساعته در حال ارائه خدمات اورژانسی به شهروندان است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :