موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/76275 :کد

0

بررسی‌های شهرداری کاشان برای خرید امتیازتیم فوتبال نفت تهران

  شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۴
تعداد بازدید : ۱۱۰   
 تحلیل ایران -بررسی‌های شهرداری کاشان برای خرید امتیازتیم فوتبال نفت تهران

مدیر اداره تفریحات سالم معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان گفت: شهرداری کاشان ممکن است توان هزینه ۱۲۰ میلیارد ریالی را برای خرید امتیاز باشگاه نفت نداشته باشد.

مدیر اداره تفریحات سالم معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان گفت: شهرداری کاشان ممکن است توان هزینه ۱۲۰ میلیارد ریالی را برای خرید امتیاز باشگاه نفت نداشته باشد.

 

به گزارش تحلیل ایران محمد زارع در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اینکه یکی از رویکردهای شهرداری کاشان اجرای چندین مصوبه از جمله قهرمانی کاشان در والیبال، بسکتبال و فوتبال است اظهار داشت: با اجرایی شدن این مصوبات کاشان در سال‌های گذشته در برخی از مسابقات موفق و در برخی ناموفق بود.

 

وی با بیان اینکه شهرداری کاشان در نظر داشت که در صورت تحقق مباحث ورزشی دو رویکرد را اجرایی کند گفت: یکی از رویکردها ایجاد فرهنگ شهری و دیگری بحث رسانه‌ای شدن کاشان و مباحث ورزشی این شهر بود.

 

مدیر اداره تفریحات سالم معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان بیان کرد: از آنجایی‌که باشگاه نفت در لیگ برتر است، افرادی که در بخش آمار و اطلاعات فعالیت و کار می‌کنند محاسبه کردند که به‌طور میانگین یک تیم لیگ برتر مانند نفت تهران از ساعت 6 صبح تا 14 حدود 860 بار در رسانه‌ها از جمله رادیو، روزنامه و تلویزیون نام نفت تهران برده می‌شود.

 

وی تصریح کرد: اگر شهرداری کاشان بتواند امتیازی از نفت تهران را بخرد روزانه حدود 2 هزار مرتبه نام نفت کاشان در رسانه‌های مختلف پیچیده و کاشان بیش‌ از پیش برجسته می‌شود.

 

زارع با بیان اینکه حداقل خرید امتیاز نفت تهران توسط شهرداری کاشان 120 میلیارد ریال هزینه در بردارد گفت: از این رو با این قیمت امکان دارد شهرداری کاشان قادر به خرید این امتیاز نباشد اما از آنجایی‌که کاشان اقدام به خرید این امتیاز کرده و نام کاشان در رسانه‌ها پیچیده این شهر به‌ عنوان یکی از خریداران مهم باشگاه نفت در کشور به شمار رفته و برجسته شده است.

 

به گزارش تسنیم مسعود رضاییان مدیرعامل باشگاه ملوان و نماینده شهرداری کاشان در باشگاه نفت حضور پیدا کرده و پیشنهاد خود را برای خرید امتیاز باشگاه نفت ارائه کردند، در صورتی‌که شهرداری کاشان قادر به خرید این امتیاز باشد این تیم سومین نماینده اصفهان در لیگ برتر فوتبال خواهد بود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :