موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/81731 :کد

0

اعتیاد به سیگار در ۴۰۰ لایت باکس شهری به تصویر کشیده شد

  یکشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۵
تعداد بازدید : ۱۱۵   
 تحلیل ایران -اعتیاد به سیگار در ۴۰۰ لایت باکس شهری به تصویر کشیده شد

اصفهان- دبیر ستاد فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان گفت: پیشگیری از اعتیاد به سیگار در قالب شش تصویر در ۴۰۰ لایت باکس در سطح شهر اصفهان به تصویر کشیده می‌شود.

دبیر ستاد فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان گفت: پیشگیری از اعتیاد به سیگار در قالب شش تصویر در ۴۰۰ لایت باکس در سطح شهر اصفهان به تصویر کشیده می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران حمیدرضا مهماندوست در گفت و گو با خبرنگار مهر، در خصوص اقدامات انجام شده در هفته مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: در این هفته تلاش کردیم با استفاده از ظرفیت تابلوهای لایت باکس، تصاویری با محوریت تاثیرات سیگار بر سلامت، اقتصاد، جامعه، محیط زیست و ...به تصویر بکشیم.

وی بیان داشت: تمام تصاویر با عنوان «نارنجی نشویم»؛ برگرفته از قسمت پایین سیگار که به رنگ نارنجی است، تلاش دارد این نکته را به مردم گوشزد کند که اعتیاد به مواد مخدر که از یک نخ سیگار آغاز می شود می تواند آثار مخربی بر اجتماع داشته باشد.


دبیر ستاد فرهنگ سلامت شهرداری اصفهان اعلام کرد: تمام تصاویر آموزشی بوده و سعی شده است با آموزش بصری به شهروندان، آنها را آگاه سازیم که سیگار چه آسیب‌های جبران‌ناپذیری بر سلامت فرد، خانواده و اجتماع خواهد گذاشت.

 

وی تاکید کرد: خطرات اعتیاد به سیگار که روز به روز در حال گسترش و در حال حاضر بسیاری از گروه‌ها را درگیر خود کرده است، باید توسط نهادهای مختلف و هماهنگی بین سازمانی، آموزش داده شود که خوشبختانه هرساله در این راستا شهرداری گام‌های خوبی برداشته است.

                               

اعتیاد     سیگار     اصفهان     شهرداری        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :