موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/83971 :کد

0

بیش از ۵۰ میلیون تومان به بیماران سرطانی اصفهان کمک شد

  شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ — ۱۳:۰۳
تعداد بازدید : ۱۲۲   
 تحلیل ایران -بیش از ۵۰ میلیون تومان به بیماران سرطانی اصفهان کمک شد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: بیش از ۵۰ میلیون تومان از سوی کانون هلال احمر دانشجویی دانشگاه اصفهان به بیماران سرطانی کمک شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: بیش از ۵۰ میلیون تومان از سوی کانون هلال احمر دانشجویی دانشگاه اصفهان به بیماران سرطانی کمک شد.

محسن مومنی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اعضای کانون هلال احمر دانشجویی دانشگاه اصفهان با برپایی بازارچه خیریه‌ای به نفع کودکان بیماران صعب العلاج،  ۵۵ میلیون تومان جمع آوری و به بیمارستان سید الشهدا برای درمان بیماران سرطانی کمک کردند.

 

وی بیان داشت: با اعلام نیاز مسئولان بیمارستان سیدالشهدای اصفهان، با این مبلغ جمع آوری شده برخی تجهیزات مورد نیاز از جمله دستگاه مونیتورینگ علایم حیاتی، تست مورفین و ... خریداری و بخشی دیگر هم به عنوان کمک هزینه درمان بیماران سخت درمان اهدا شد.

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان تصریح کرد: کمک دانشجویان عضو این کانون به بیماران نیازمند از طریق برپایی دو بازارچه خیریه در سال گذشته و امسال صورت گرفته است.

وی اعلام کرد:  از آنجائیکه بیماران سرطانی و خاص هم درد بیماری را باید تحمل کنند و هم هزینه‌های سنگین درمان را پرداخت کنند و به همین سبب تحت فشار مضاعف قرار دارند در چنین شرایطی دانشجویان فهیم و نوع دوست کانون دانشجویی دانشگاه اصفهان با درک این مهم دست به اقدامی کم نظیر و زیبا زدند.

 

مومنی گفت: امیدواریم این حرکت بزرگ، شروع خوبی برای فعالیت های بزرگتر و خدمات اثرگذارتر در جامعه باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :