موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/86774 :کد

0

عزمی برای راه‌اندازی سالن تئاتر شهر اصفهان وجود ندارد

  یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۵
تعداد بازدید : ۱۴۶   
 تحلیل ایران -عزمی برای راه‌اندازی سالن تئاتر شهر اصفهان وجود ندارد

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اصفهان با تاکید بر اینکه بودجه موردنیاز برای بهره برداری سالن تئاتر در بودجه سالانه شهرداری مصوب شده است،گفت:عزم جدی برای راه‌اندازی این سالن وجود ندارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اصفهان با تاکید بر اینکه بودجه موردنیاز برای بهره برداری سالن تئاتر در بودجه سالانه شهرداری مصوب شده است،گفت:عزم جدی برای راه‌اندازی این سالن وجود ندارد.

به گزارش تحلیل ایران اصغر آذربایجانی  در خصوص سالن تئاتر شهر اصفهان اظهار داشت: ایده ساخت سالن تئاتر شهر در سال ۹۱ با همفکری با هنرمندان کلید زده شده و در اردیبشهت ماه سال ۹۲ و  یک ماه مانده را انتخابات شوراها کلنگ زنی شد.

 

وی با بیان اینکه برای عملیاتی کردن ساخت سالن تئاتر شهر سه زمین در نظر گرفته شده و در نهایت زمین سینما همایون سابق در خیابان چهار باغ عباسی به این امر اختصاص یافته است، ابراز داشت: این در حالی است که علی رغم جانمایی زمین نه طراحی برای سالن تئاتر اصفهان انجام شده و نه تاکنون عملیات اجرایی برای بهره برداری از آن در دستور کار قرار گرفته است.

 رئیس کمیسیون فرهنگی،‌ اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه بودجه مورد نیاز برای بهره برداری از سالن تئاتر شهر اصفهان در بودجه سالیانه شهرداری مصوب شده است، اضافه کرد: این در حالی است که علی رغم مطالبات هنرمندان و مصوبات شورای شهر عزم جدی برای راه‌اندازی این پروژه تاثیرگذار وجود ندارد.

 

وی اصفهان را مهد هنرمندان و بازیگران تئاتر اعلام کرد و افزود: این در حالی است که در این شهر هنرمندانش مکانی شایسته برای عرضه هنر خود ندارند.

آذربایجانی ادامه داد: به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر که طی سال‌های گذشته نیز پیگیر بهره برداری از سالن تئاتر شهر اصفهان بوده‌ام خواستارم که این پروژه با توجه به بودجه‌ای که در سال‌های گذشته برای آن تصویب شده عملیاتی شود.

                               

کمیسیون     فرهنگی     اصفهان     شهرداری        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :