موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/89556 :کد

0

عملیات اجرایی ۷ پاسگاه پلیس راه تا پایان امسال آغاز می شود

  شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۵
تعداد بازدید : ۳۱۱   
 تحلیل ایران -عملیات اجرایی ۷ پاسگاه پلیس راه تا پایان امسال آغاز می شود

مدیرکل اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان گفت: عملیات اجرایی ۷ پاسگاه پلیس راه اصفهان تا پایان سال آغاز می‌شود.

مدیرکل اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان گفت: عملیات اجرایی ۷ پاسگاه پلیس راه اصفهان تا پایان سال آغاز می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران داریوش امانی اظهار داشت: با توجه به پتانسیل بالای اداره کل حمل و نقل و پایانه استان اصفهان در به کارگیری سیستم های نوین کنترل جاده ای در بخش حمل و نقل و همچنین با توجه به موقعیت وی‍‍ژه جغرافیائی استان، این اداره کل بیشترین مشارکت کشوری را در زمینه تهیه و تجهیز فناوری نوین نظیر دستگاه‌های تردد شمار، دوربین های کنترل سرعت و ثبت تخلفات داشته است.


وی به پاسگاه‌های پلیس راه اصفهان – سگزی، اصفهان – شهرکرد و اصفهان- سمیرم اشاره کرد و افزود: تا یک ماه آینده عملیات اجرائی این پاسگاه‌ها آغاز می شود و این درحالی است که چهار پاسگاه پلیس راه اصفهان – شیراز، نجف آباد، سه راهی دامنه و نیک آباد نیز پس از مشخص کردن وضعیت زمین و اعتبارات تخصیصی تا پایان سال جاری به مرحله اجرائی خواهد رسید.


 مدیر کل اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان در خصوص پاسگاه پلیس راه  محور اصفهان – نائین نیز اظهار داشت: مقرر شده بود این پاسگاه به مناسبت عید سعید فطر افتتاح شود اما به دلیل مشکل کم آبی این امر به تعویق افتاد بنابراین پس از رفع این مسئله، عملیات ساختمانی این پاسگاه انجام و به مرحله اجرائی خواهد رسید.


وی در خصوص سنجش عملکرد و ارزیابی پاسگاه های پلیس راه کشور اظهارداشت: برای اولین بار در کشور طی جلسات مکرر و هماهنگی های به عمل آمده با فرمانده قرارگاه پلیس راه استان، تعداد ۲۰ شاخص برای سنجش و ارزیابی عملکرد پاسگاه های استان تعیین شود که به موجب آن پاسگاه های پلیس راه نائین و دامنه در این ارزیابی موفق به کسب رتبه های برتر شدند.

منبع:مهر

                               

مدیرکل     حمل و نقل     پلیس راه     اصفهان        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :