موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/97716 :کد

0

۲۵ هزار «اصفهان کارت» بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت توزیع می شود

  دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۵:۵۸
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -۲۵ هزار «اصفهان کارت» بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت توزیع می شود

مدیر امور اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان از ‌اهدای ۲۵ هزار قطعه «اصفهان کارت» برای حمل و نقل عمومی دانش آموزان کم بضاعت اصفهانی تا اول مهر ماه خبر داد.

مدیر امور اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان از ‌اهدای ۲۵ هزار قطعه «اصفهان کارت» برای حمل و نقل عمومی دانش آموزان کم بضاعت اصفهانی تا اول مهر ماه خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران مسعود مهدویان فر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به شناسایی دانش‌آموزان بی بضاعت به دنبال برگزاری جلساتی با کمیته امداد، اداره کل بهزیستی و اداره کل آموزش و پرورش اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های سالیانه این دانش آموزان در قالب کارگروهی شناسایی و مورد حمایت قرار می‌گیرند.

 

وی با بیان اینکه اجرای طرح حمایت از دانش‌آموزان بی بضاعت در حوزه حمل و نقل با مصوبه شورای شهر صورت می‌گیرد، افزود: امسال نیز همچون سال‌های گذشته ۲۵ هزار قطعه اصفهان کارت یکصد هزار ریالی جهت استفاده از ناوگان اتوبوسرانی شهری در اختیار دانش آموزان کم بضاعت شهر اصفهان قرار خواهد گرفت.

 

مدیر امور اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان با اشاره به جامعه هدف در نظر گرفته شده در طرح حمایت از دانش‌آموزان اصفهانی در حوزه حمل و نقل تصریح کرد: لازم است سازمان‌های متولی توزیع کارت‌ها تلاش کنند این کارت‌ها به دانش‌آموزان کم بضاعت مشغول به تحصیل در مدارس دولتی و دانش‌آموزان طرح رافع در مدارس غیر انتفاعی تعلق گیرد.

وی تصریح کرد: سازمان‌های توزیع کننده با در نظر گرفتن تدابیر ویژه و هماهنگی های لازم تلاش کنند توزیع کارت‌ها به گونه‌ای صورت پذیرد که هیچ گونه هم پوشانی اتفاق نیفتاده و به دانش‌آموزان نیازمند تنها از سوی یک سازمان، کارت اهدا شود تا از این طریق جمعیت بیشتری مشمول این طرح حمایتی شوند.

 

مهدویان‌فر گفت: با اجرای موفق این طرح در آینده‌ای نزدیک شاهد اجرای طرح‌های حمایتی بیشتر و جامع تری  در سطح شهر اصفهان خواهیم بود.

 

                               

اصفهان     حمایت     اجتماعی     حمل و نقل        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :