موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی کشاورزی

a/148038 :کد

استاندار کرمان:

استان کرمان برنامه زمان‌بندی «کمی» در حوزه کشاورزی ندارد

  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۵:۱۶
تعداد بازدید : ۵۵   
 تحلیل ایران -استان کرمان برنامه زمان‌بندی «کمی» در حوزه کشاورزی ندارد

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در بحث اشتغال و رونق تولید در حوزه کشاورزی جای کوتاهی و اتلاف زمان وجود ندارد گفت: برنامه زمان‌بندی کمی در حوزه کشاورزی استان نداریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل ایران، محمدجواد فدایی صبح امروز در دیدار مدیران جهاد کشاورزی شمال و جنوب استان کرمان با وی با اشاره به ظرفیت کشاورزی در استان کرمان اظهار داشت: بخش کشاورزی می‌تواند با برنامه‌ریزی دقیق کاملا خودکفا شود.

 

وی با بیان اینکه اگر سالانه 20 هزار میلیارد تومان ارزش تولیدات کشاورزی در استان باشد دیگر نباید کشاورزانمان دارای مشکل باشند گفت: کشاورزی استان جای کار زیادی دارد و باید با برنامه دقیق جلو رفت.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در کشاورزی نیاز به دید کارشناسی قوی داریم عنوان کرد: نظرات مختلفی در جلسات حوزه کشاورزی مطرح می‌شود که باید بررسی شود.

 

وی با بیان اینکه هیچ دلیلی برای اتلاف زمان در این حوزه وجود ندارد افزود: برنامه زمان‌بندی کمی در حوزه کشاورزی استان نداریم و در بحث اشتغال و رونق تولید جای کوتاهی وجود ندارد.

 

فدایی با اشاره به اینکه برنامه استان برای توسعه کشت گلخانه‌ای باید کاملا مشخص شود و برای رسیدن به هدف پیگیری جدی انجام بدهیم گفت: درآمد بخش کشاورزی باید مدیریت شود و این درآمد در استان و برای بخش کشاورزی هدفمند هزینه شود.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :