موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اشتغال زایی

a/53944 :کد

0

برپایی ۵۰ دار قالی توسط کمیته امداد در بم

  دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۲:۲۹
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -برپایی ۵۰ دار قالی توسط کمیته امداد در بم

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بم گفت: کمیته امداد در راستای کمک به معیشت خانواده‌های نیازمند ۵۰ دار قالی در شهرستان بم برپا کرده است.

به گزارش تحلیل ایران ، علی بدرآبادی ظهر امروز در دیدار با فرماندار بم به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: در راستای اشتغالزایی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد شهرستان بم، کمیته امداد 50 دار قالی در روستاها بخش مرکزی و بروات احداث کرده است.


وی افزود: 10 تخته فرش تاکنون از مددجویان تحویل گرفته و به مراکز فروش کشور ارسال شده و مبلغ حاصل از فروش قالی به حساب مددجو واریز شده است.

بدرآبادی بیان داشت: کمیته امداد با همکاری فنی و حرفه‌ای رشته‌های مختلفی را به مددجویان آموزش می‌دهد و همچنین طرح‌های ارتقای سطح خانواده مددجویان توسط این نهاد انجام می‌گیرد.


وی خبر داد: 4 هزار و 500 خانوار شامل 10 هزار نفر از سوی کمیته امداد حمایت و کمک می‌شوند که هم از مرکز کشور و حتی خارج از کشور مورد حمایت قرار می‌گیرند.


بدرآبادی گفت: 100 مورد جهیزیه به نوعروسان تا پایان سال 94 در بم اهدا شده که به دلیل کمبود اعتبار 150 نفر پشت خط دریافت جهیزیه هستند.


رضا اشک فرماندار در این دیدار اظهار داشت: کمیته امداد جزء نخستین نهادهایی است که بعد از انقلاب اسلامی که به دستور امام خمینی (ره) پایه‌گذاری شد و منشأ خیر برای نیازمندان بود.


وی افزود: بسیاری از خانواده‌های نیازمند توسط این نهاد از امکانات تحصیل، مسکن و ... بهره‌مند شدند.


اشک عنوان کرد: یکی از زیباترین اقدامات کمیته امداد این است که به مددجویان کمک می‌کند تا با درآمد خودشان زندگیشان را بچرخانند.


منبع : خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :