موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سفر هیات دولت

a/71971 :کد

0

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمان

  یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۲:۳۰
تعداد بازدید : ۲۷۷   
 تحلیل ایران -پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کرمان

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و استاندار کرمان به مناسبت سفر کاروان تدبیر و امید به استان

عزت، صلابت و قدرت ایران و ایرانیان همان اصلی است که به برکت تلاش های خالصانه مسئولان و خدمت گزاران نظام و پشتیبانی های مردم به منصه ظهور رسیده و به الگویی برای سایر کشورهای آزادی خواه و ملت های آزاد اندیش تبدیل شده است.


ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در تمامی صحنه های دفاع از نظام و  انقلاب اسلامی، حضوری پرشور داشته اند که به پشتوانه همین حضور است که مسئولان این نظام با پشتوانه محکم و لحن مقتدرانه خود از دستاوردهای انقلاب اسلامی و حق مسلم مردم در عرصه های بین المللی دفاع کرده و می کنند.


از این رو به پاس قدرشناسی از خدمات و تلاش های دولت یازدهم و به منظور نشان دادن پشتوانه مردمی از حرکت های خردگرایانه و امید آفرین دولت تدبیر و امید، بسیار به جاست که در سفرهای استانی استقبالی پرشور و شایسته از هیات دولت انجام شود.


از این رو که استان کرمان به عنوان بیست و هفتمین مقصد کاروان تدبیر و امید تعیین شده، مردم این دیار چهار فصل باید با تکیه بر روح مهمان نوازِی و قدرشناسی خود که شهره خاص و عام است، از هیات دولت و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی استقبالی گسترده داشته باشند.


در این مجال از تمامی مردم ولایت مدار و خونگرم استان کرمان برای استقبال گسترده از ریاست جمهوری و کاروان تدبیر و امید دعوت می شود.


پرواضح است که حضور پرشور در مراسم استقبال از کاروان تدبیر و امید، نشانی از  مراتب تقدیر و تکریم مردم از دولت مردان دولت یازدهم و تلاش های آنها در عرصه داخلی و خارجی است.


 آیت الله سید یحیی جعفری                    علیرضا رزم حسینی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان                        استاندار کرمان
 

منبع : سایت استانداری کرمان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :